Targi wnętrz HOME DECOR 2017 już od 14 marca

 Targi Home Decor 2017

Targi Home Decor

Fot. mat. prasowe Home Decor

Targi HOME DECOR są najważniejszą w kraju prezentacją wnętrzarskich nowości i inspiracji. Na tegoroczną edycję w dniach 14-17 marca 2017 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wyposażeniem wnętrz. To szansa, by dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

Wydarzenie stanowi idealną okazję dla handlowców i projektantów, by zapoznać się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Tegoroczna ekspozycja jest znacznie większa od poprzedniej. Nowe kolekcje zaprezentuje 160 firm z różnych części świata. Całość zajmie prawie 5000 mkw. powierzchni. Wystawcy pokażą nowe kolekcje w ramach czterech bloków tematycznych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz artykułów do kuchni i łazienki.

 Targi Home Decor

Fot. mat. prasowe Home Decor

Bloggers Zone

Po raz kolejny na HOME DECOR pojawi się strefa Bloggers Zone. To inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami, w oparciu o własną kreatywność i znajomość trendów, zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena DESIGN, HOME DECOR i MEBLE POLSKA. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez resztę dni targowych.

Szkolenia dla profesjonalistów

HOME DECOR obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać, a także jak prowadzić marketing sensoryczny w mediach społecznościowych. Przedstawi także gorące trendy w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon.

 Targi Home Decor

Fot. mat. prasowe Home Decor

Doborowe towarzystwo

Tak jak w latach ubiegłych targom HOME DECOR towarzyszyć będą targi MEBLE POLSKA, czyli największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejne wydarzenie, dedykowane wzornictwu przemysłowemu, to Arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gośćmi specjalnymi Areny DESIGN będą Nipa Doshi i Jonathan Levien – założyciele hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Magazyn „Elle Decor” uznał ich za najlepszych designerów 2015 roku. Łącznie na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 firm i marek.

Targi HOME DECOR, Arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów. Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie mtp24.pl).

Lokalizacja:

Targi HOME DECOR
14-17 marca 2017 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Ocena: 0
Zdjęcia: mat. prasowe Home Decor

POLECANE ARTYKUŁY