Targi HOME DECOR 2015: tu spotyka się branża wyposażenia wnętrz!

Już w dniach 17-20 lutego 2015 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się największa w Polsce prezentacja wnętrzarskich nowości. Na ekspozycji znajdzie się ponad stu dwudziestu wystawców oferujących najmodniejsze w tym roku dekoracje, akcesoria, oświetlenie i tekstylia!

Targi HOME DECOR
Targi HOME DECOR
Targi HOME DECOR
Targi HOME DECOR
Targi HOME DECOR

Wraz z nadejściem nowego roku przedsiębiorcy z sektora wyposażenia wnętrz poszukują nowych dostawców, których produkty pozwolą im zdobyć przewagę nad konkurencją. Właśnie dlatego przedstawiciele branży w drugiej połowie lutego przyjeżdżają na targi HOME DECOR, gdzie mogą zamówić oryginalne produkty światowych marek z różnych zakątków świata. Impreza co roku przyciąga też szerokie grono projektantów wnętrz, którzy chcą poznać nowe tendencje panujące w świecie designu. Ekspozycja wydarzenia składa się z czterech stref tematycznychtekstyliów, oświetlenia, dekoracji oraz akcesoriów do kuchni i łazienki (w tym ceramiki i szkła). Na targach będzie można spotkać zarówno doskonale znane brandy, jak i młode firmy, które stawiają na innowację i konsekwentnie udoskonalają swoją ofertę pod kątem nowych trendów.

Targi HOME DECOR: na co zwrócić uwagę?

Odwiedzając wydarzenie warto zwrócić szczególną uwagę na produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP. Statuetka wręczana jest producentom i dystrybutorom za wyjątkową jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo. W tym roku nagrody zostały przyznane: tkaninie łatwoczyszczącej STONE Magic Home Collection (produkt dostępny na stoisku Fargotex), kolekcji tkanin GLAMUR – Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi MODERN, kolekcji Świątecznej Eurofirany i kolekcji pościeli CITY (wspomniane produkty można będzie znaleźć na stoisku Eurofirany).

Targi HOME DECOR: lokalizacja i imprezy towarzyszące

Podczas imprezy organizowane są też bezpłatne szkolenia z zakresu skutecznych technik marketingu oraz merchandisingu. Spotkania mają charakter dynamicznych prezentacji, w których szkoleniowcy doradzają przedsiębiorcom jak rozwiązać problemy ograniczające sprzedaż. Szkolenia mają charakter otwarty i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać. Targi HOME DECOR zlokalizowane będą w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów targowym w Polsce – pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tej samej hali równocześnie odbędzie się arena DESIGN – wydarzenie poświęcone najnowszym trendom we wzornictwie przemysłowym. Uczestnicy targów w ramach jednego biletu wstępu będą mogli uczestniczyć w bogatym programie wydarzeń arena DESIGN – m.in. w wykładach światowej sławy projektantów, takich jak studio Barber Osgerby, które zaprojektowało pochodnię Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Obu imprezom towarzyszyć będą targi MEBLE POLSKA – największe biznesowe spotkanie sektora meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wstęp na blok targów HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE Polska dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub wypełnieniu formularza w kasach podczas trwania imprez.

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY