Szklane drzwi: dobre rozwiązanie w nowoczesnej aranżacji wnętrz ZDJĘCIA

Szklane drzwi w aranżacji wnętrz oddzielają pomieszczenia zapewniając przy tym dobre doświetlenie wnętrz, które łączą. Ciekawa struktura szkła zapewnia dodatkowy element dekoracyjny w nowoczesnych wnętrzach - szklane drzwi ZDJĘCIA.

drzwi szklane - wnętrza
drzwi szklane - wnętrza
drzwi szklane - wnętrza
drzwi szklane - wnętrza
drzwi szklane - wnętrza

Szklane drzwi mogą oddzielać na przykład kuchnię z salonem lub sypialnię z przylegającą łazienką. W nowoczesnych wnętrzach do wyboru mamy szkło klasyczne, białe, szkło kolorowe, szkło piaskowane – matowe. Ciekawą opcją dla drzwi szklanych w aranżacji wnętrzdrzwi przesuwne, które dodatkowo pomogą zaoszczędzić miejsce w niewielkich pomieszczeniach. Jeśli chcesz mieć szklane drzwi - obejrzyj nasze zdjęcia wnętrz, w których zastosowano szklane drzwi.

Aranżacja wnętrz: szklane drzwi i światło

Jeśli chcemy uzyskać wrażenie lekkości i dekoracyjności decydując się na szklane drzwi w aranżacji wnętrz, możemy wykorzystać rozwiązanie w stylu crash glass. Crash glass, zwane inaczej szkłem lodowym lub tłuczonym, składa się zwykle z trzech tafli. Wewnętrzna stanowi szkło, które poddano hartowaniu, a potem spękaniu. Na zewnątrz są dwie gładkie tafle typu float (tradycyjne, niebieskozielonkawe) albo optiwhite (w 100% przepuszczające światło, bez zabarwień). Tafle są ze sobą sklejone i dla stabilizacji zabezpieczone z zewnątrz specjalna folią.

W galerii znajdziesz przykłady na aranżacje wnętrz z drzwiami ze szkła. Obejrzyj też wideo: sprawdziliśmy, jakie szklane drzwi dostępne są na rynku i na co zwrócić uwagę, decydując się na drzwi ze szkła.

Szklane drzwi przesuwne: wideo poradnik

 

Drzwi przesuwne i drzwi szklane: aranżacje i zdjęcia wnętrz

Mieszkanie w kamienicy i przeszklenia w stylu loft
camera

Wielkie przeszklenia w mieszkaniu w kamienicy EFEKT OŚWIECONY

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Zdjęcia: Andrzej Szandomirski, Photos.com

POLECANE ARTYKUŁY