Salon jest przestronny i bardzo widny. Wystrój salonu tworzą duże okna z okiennicami oraz stylowe meble i dodatki. Aranżacja wnętrza umiejętnie łączy nostalgiczny klimat z nowoczesnością. Powstał przytulny stylowy salon urządzony ze smakiem. Jak osiągnącc taki efekt w aranżacji salonu?

Wystrój salonu: przytulna aranżacja wnętrza

Niektórym trudno się pogodzić z tym, że w salonie nie ma kominka. Pani domu po prostu musiała mieć kominek, więc kupiła drewniany portal i dodała mu płomyki świec, dzięki temu aranżacja salonu nabrała klimatu. Sofa to pozostałość z poprzedniego lokum, ale własnoręcznie uszyte poduszki podziałały jak nowe obicie. Ponieważ salon jest niezwykle słoneczny, funkcję stylowej przesłony wzięły na siebie wewnętrzne okiennice, które powstały z drzwi do szaf. W ładne listwy ujął je stolarz. Do wystroju salonu nie pasował zwykły telewizor, czerń sprzętu została ukryta pod ozdobną ramą, by wyglądał jak nowoczesny obraz.

Aranżacja salonu: stylowy i przestronny salon

Aranżacja salonu jest stylowa i bardzo przytulna, a jednocześnie wnętrze sprawia wrażenie przestronnego. Panele w salonie specjalnie zostały ułożone ukośnie. Ten zabieg dyskretnie urozmaica aranżację salonu i powiększa wnętrze. Szerokie, nisko osadzone parapety zainspirowały właścicielkę. Dwa skrajne zamieniła w salonie w minigalerie eksponującą rodzinne zdjęcia w ramkach, lampion  i inne dekoracyjne przedmioty. Parapet środkowy w salonie stał się siedziskiem z miękkimi poduchami, z którego można podziwia panoramę Gór Izerskich.