Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest dobór właściwego oświetlenia w aranżacji wnętrza. Oprawy dopasowane stylem i kolorystyką, podkreślą charakter pomieszczenia. Odwrotny efekt uzyskamy wybierając oświetlenie niezbyt pasujące do wystroju wnętrza – źle dobrane oprawy będą nadmiernie zwracać uwagę i niewłaściwie komponować się z całością aranżacji.

Nowoczesne oświetlenie w aranżacji wnętrz: świecimy stylowo

Oryginalne, a zarazem stylowe oprawy oświetleniowe dobrze sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Atrakcyjny design okrągłych opraw Jasmin doskonale wpisze się w stylowe i ciekawe aranżacje wnętrz – zarówno w salonie, sypialni, ale mogą być także doskonałym wyborem do oświetlenia biura.

Obudowa plafoniery wykonana jest z drewna oraz szkła trawionego (satynowego), które zapewnia równomierne rozproszenie światła. Klasyczne połączenie drewna i szkła sprawia, że jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe. 

Oprawy Jasmin przystosowane są do najpopularniejszych na rynku źródeł światła z trzonkiem E27. Dostępne w dwóch wariantach: plafoniera przylegająca do powierzchni lub zwieszana na stalowych linkach co otwiera wiele możliwości aranżacji. Każdy z rodzajów dostępny jest w trzech rozmiarach: 270, 370 lub 470 mm (średnica oprawy).Dzięki szerokiej gamie  modeli oprawy Jasmin stworzą oryginalne i ciekawe aranżacje zarówno we wnętrzu domowym, jak i komercyjnym.  Wysoka jakość materiałów i niebanalny wygląd  sprawią, że oprawy te dodadzą uroku i stylu każdemu pomieszczeniu.

Stylowe oprawy Jasmin:

Zasilanie: 220 - 240V
Moc: 1 x max 60 W (270mm) / 2 x max 60W (370mm) / 3 x max 40W (470mm)
Trzonek źródła światła: E27
Kolor plafonier: wenge , biały dąb, biały
Kolor opraw wiszących: wenge, biały dąb

Więcej informacji na www.kanlux.pl