Aranżacja salonu przypomina wystrój eleganckiej kajuty na jachcie. Wnętrze jest jasne i przestronne, a wyposażenie proste. Cała aranżacja salonu sprawia jednak bardzo przytulne i wakacyjne wrażenie. Wnętrze znajduje się w domu letniskowym, więc marynistyczna tendencja w wystroju jest jak najbardziej na miejscu.

Aranżacja salonu: prosto i stylowo

Salon urządzony jest prosto i ekologicznie. Kolory to biel żagli, drewno pokładu, błękit marynarskiej bluzy plus kilka czarnych akcentów. Jasne kolory natury ożywiają dodatki w kolorach niebieskim i czerwonym. To właśnie ich barwy nadały anżacji salonu marynistyczny charakter.

Ściany są więc białe, podobnie jak meble w zabudowie i shuttersy, podłogi to bielony dąb. Aranżacja salonu miała być jasna, radosna i funkcjonalna, w stylu marynistycznym. Dom jest urządzony oszczędnie – głównie meblami z Ikea, ale przytulnie.

Aranżacja salonu: styl marynistyczny

Salon z telewizorem wykorzystywany jest głownie w chłodniejsze dni. Nad dużą narożną, jasną sofą wiszą fotografie gwiazd kina. W aranżacji salonu znajdziemy niewiele mebli i sprzętów, ponieważ wnętrze miało być przestronne. Uwagę zwraca narożny kominek obudowany drewnem. Aranżacja salonu jest otwarta na kuchnię i przedpokój, w którym znalazło się miejsce do przechowywania. Zabudowano przestrzeń pod schodami, gdzie kryje się sprzęt sportowy i turystyczny.