Salon urządzono w stylu skandynawskim i wzbogacono elementami vintage. Aranżacja salonu z wygodną strefę dzienną dla całej rodziny została stworzona dzięki niedrogim meblom i pomysłowym rozwiązaniom. Przestrzeń dzienna zaprojektowana w kształcie litery L, może być dobrym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Salon utrzymany jest w kolorach natury: dominuje w nim biel, szarości i odcienie naturalnego drewna. Oryginalności nadaje styl vintage.

Aranżacja salonu: styl vintage

Tuż za kanapą w salonie mamy wydzieloną strefę jadalni, w której dominuje styl vintage. Krzesła w jadalni należały kiedyś do babci właściciela. Teraz dostały drugi życie i nową, kolorową tapicerkę. Oprócz krzeseł z lat 60. wnętrze salonu ociepla klasyczny kredens, który przez kilkadziesiąt lat stał w domu dziadków właścicielki. Prosty stół z Ikea wpisuję się w kolorystykę podłogi z bielonego dębu. Tłem dla mebli jest znany motyw tapety w drzewa (Cole&Son).

Aranżacja salonu
otwartego na jadalnię i kuchnię pozwala mieszkańcom domu być zawsze w kontakcie. Przytulnie urządzony salon zapewnia wygodną strefę relaksu.