Salon i kuchnia razem. Udane aranżacje salonu połączonego z kuchnią: zdjęcia wnętrz

Salon i kuchnia coraz częściej tworzą jedną, wspólną część dzienną. Salon z kuchnią integruje rodzinę. Aby sprzyjał udanym spotkaniom, zadbajmy o ładne aranżacje salonu. Prezentujemy ciekawe aranżacje salonu z kuchnią, które możecie powtórzyć u siebie w mieszkaniu. Galeria: zdjęcia wnętrz.

salon z kuchnią zdjęcia wnętrz
salon z kuchnią zdjęcia wnętrz
salon z kuchnią zdjęcia wnętrz
salon z kuchnią zdjęcia wnętrz
salon z kuchnią zdjęcia wnętrz

Salon i kuchnia jeśli są połączone, muszą być funkconalnie urządzone, by zapewnić komofrt mieszkania. Ważne jest ustawienie mebli w salonie i kuchni, spójny wystrój wnętrz, podobne materiały wykończeniowe. Salon z kuchnią to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. To centrum domu, z którego korzystamy od rana do późnego wieczora.

Aranżacje salonu z kuchnią: jak uniknąć monotonii

W przestrzeni wielofunkcyjnej jaką jest salon i kuchnia sprawdzają się jednolite jasne kolory. Ale jeśli w aranżacji wybierzemy szarości, beże i brązy warto przełamać je mocnym kolorystycznym akcentem. Zobaczcie zdjęcia wnętrz, które są inspirujące. Wystarczy jeden intensywnie czerwony fotel, czy inne dodatki, a unikniemy monotonii i uzyskamy nowoczesne aranżacje salonu. Wygodne meble w salonie połączonym z kuchnią ustawmy tak, by łatwo było się poruszać, a domownicy pozostawali w zasięgu wzroku. Idealny salon to taki, w którym króluje duża komfortowa kanapa.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Dada, Daniel Rumiancew, Łukasz Zandecki, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz, Michał Przeździk

POLECANE ARTYKUŁY