Aranżacja salonu może się zmieniać w zależności od dodatków. Salon jest nowoczesny, a dzięki wysokiej jakości materiałom i oszczędnej stylistyce stał się uporządkowany i stylowy. W aranżacji salonu dominuje biel poprzeplatana odcieniami chłodnej szarości i naturalnym kolorem drewna.

Salon: nowoczesność i wygoda

W salonie znalazł się nawet „kącik dla czytelnika”. Właściciele, realizując własny pomysł na bibliotekę, inspirowali się skandynawskim wzornictwem. Połączyli standardowe półki i kubiki białych szafek we własną kompozycję. Dzięki temu mają schowki na płyty, gry i inne przedmioty. Układ półek podkreśla szara ściana w tle. Sięgające sufitu drzwi balkonowe i tej samej wysokości okna zapewniają dużą ilość światła dziennego. Potęgują też wrażenie przestronności osiągnięte dzięki likwidacji ścianek działowych między pokojem i holem oraz kuchnią.

Aranżacja salonu: stół z widokiem

Strefy w salonie wydzielono dzięki odpowiedniemu ustawieniu mebli. W części wypoczynkowej z białymi meblami dobrze kontrastuje szara sofa i mały stolik kawowy. W jadalni króluje duży drewniany stół z krzesłami. Bliskość otwartej na salon kuchni wzmacnia strefę jadalną w salonie. Właściciele chcieli, by w mieszkaniu było jak najwięcej produktów polskich firm. Dlatego w mieszkaniu jest dębowa podłoga (dąb z Hajnowki), oryginalna zabudowa meblowa i drzwi (firma z Mławy) oraz oświetlenie polskiej firmy (Aquaform).

Aranżacja salonu jest stonowana i elegancka, a duże okna potęgują wrażenie przestrzeni w salonie.