SALON aranżacje tego wnętrza wymagają zastosowania dobrych zestawień, które będą się ładnie komponować z resztą mieszkania. Wybraliśmy pomysły na salon z kolorem szarym, który staje się coraz popularniejszy w aranżacjach. Szarość to po bieli najbardziej uniwersalny z kolorów. Dlatego bez obaw możecie go zastosować w aranżacjach salonu. Szary kolor bez problemu współgra z każdym innym - począwszy od nasyconych czerwieni, a na rozwodnionych beżach kończąc. Kiedy myślimy szarość, przywołujemy salon: aranżacje nowoczesne i zimne. Szarość kojarzona jest często z miejskimi, minimalistycznymi wnętrzami, przecież trudno o bardziej eleganckie zestawienie niż antracyt i srebro lub chrom. Jednak szary kolor w połączeniu z bielą zupełnie zmienia swoje oblicze i aranżację salonu. Szczególnie gdy pomalujemy nim drewniane elementy (np. stolarkę drzwiową i okienną), salon-aranżacje momentalnie nabierają rysu skandynawskiej prostoty.

Salon: aranżacje z szarą barwą

Szary kolor sprawia, że salon, aranżacje oraz samo wnętrze nabierze szyku i elegancji. Szary kolor na ścianach, czy w dodatkach wygląda elegancko i spokojnie.

Szary salon - aranżacje takie warto wykorzystać we wnętrzach jasnych, ponieważ zbyt dużo szarości i jej ciemny odcień mogą sprawiać wrażenie, że salon jest smutny i przygnębiający. Powinniśmy wówczas wybrać jasne odcienie szarości i rozjaśnić dodatkami.

WIĘCEJ: mały salon aranżacje. Obejrzyj ZDJĘCIA >>>

Salon - aranżacje z szarym kolorem sprzyjają stworzeniu miejsca dobrego na rodzinne spotkania, ale także do wypoczynku.

Salon: aranżacje eleganckie

Szary kolor w salonie dobrze czuje się w towarzystwie barw naturalnych. Salon - aranżacje takie warto połączyć z beżem, odcieniami niebieskiego, czerwienią, bielą a nawet żółtym. Mocne kolory raczej wykorzystajmy w tej aranżacji salonu w dodatkach – wtedy szare wnętrza wydadzą się bardziej kolorowe.

Zobacz w galerii nasze propozycje na salon: aranżacje w szarości!