Salon – aranżacja w stylu retro idealnie pasuje do klimatu starej kamienicy, w której znajduje się mieszkanie. Aranżacja salonu udanie połączyła nowe ze starym, a kolorowe dodatki ożywiły wnętrze.

Salon aranżacja z klimatem

W salonie przeważają ciepłe barwy – ciemnobrązowe meble i podłoga oraz dodatki w wyrazistych kolorach. Białe ściany rozjaśniają ciemny brąz, ale salon–aranżacja – jest ciepła i przytulna. Salon od sypialni oddzielają podwójne drzwi przesuwne. Są wykonane z tego samego drewna, co regały, za którymi chowają się skrzydła.

Przedmioty nowe i stare tworzą w mieszkaniu zgodne małżeństwo. Uzupełniają się pod względem stylistycznym i kolorystycznym. Niektóre, np. nowiutkie panele podłogowe, imitują ciemne podniszczone deski z grubą fugą.

Salon aranżacja ze smakiem

W holu właściciele urządzili kuchnię, z której jest przejście do salonu. Ale salon-aranżacja jest spójna, głównie za sprawą jednolitej ciemnej podłogi oraz wystroju i koloru dodatków. Naprzeciwko wejścia do mieszkania, w salonie, wisi lustro powiększające przestrzeń. Wszystkie te elementy stworzyły bardzo ciepły i przytulny klimat w salonie