Polacy lubią meble IKEA. Wybraliśmy zdjęcia wnętrz z prawdzowych mieszkań, których właściciele wybrali do aranżacji białe komody z IKEA. Szafy i komody to jedne z ważniejszych elementów wyposażenia mieszkania. Są one nie tylko uniwersalne, ale i praktyczne. Doskonale sprawdzają się jako bieliźniarki w sypialni, miejsce na zastawę stołową w salonie czy jadalni i pojemny schowek na ręczniki i przybory kosmetyczne w łazience. Jednym z popularniejszych modeli, które pojawiają się w polskich mieszkaniach jest komoda IKEA Hemnes.

Do jakich wnętrz pasuje biała komoda IKEA?

Odpowiednio dobrana komoda urozmaici i dopełni wnętrze, a jeśli zdecydujemy się na model z dużą ilością szuflad, szybko przekonamy się o jego pojemnym wnętrzu. Komody w białym kolorze dostępne w IKEA są bardzo popularne. Taką komodę IKEA możemy ustawić w salonie, pokoju dziecięcym, sypialni, czy przedpokoju. Nie musi pochodzić z tego samego zestawu co pozostałe meble. Jeśli zdecydujemy się na mocny kolor, zawsze można przemalować kupione gotowe meble, stanie się ona jednym z charakterystycznych elementów aranżacji naszego wnętrza. Białe komody IKEA cieszą się coraz większą popularnością w polskich domach. Pasują one do wnętrz utrzymanych w stylu retro, industrialnym, klasycznym, nowoczesnym i oczywiście minimalistycznym.

Projekty wnętrz: jakie zastosowanie mają komody?

Komoda jest jednym z bardziej funkcjonalnych mebli. Może służyć do przechowywania drobiazgów, zastawy stołowej i ubrań. W końcu to ubrania zajmują najwięcej miejsca, a jak wiadomo ich zawsze nam przybywa! Komoda może być wykorzystana również jako stolik pod telewizor czy konsola, na której ustawimy ozdobne dodatki. W sypialni doskonale sprawdzi się w roli toaletki. Wystarczy, że zawiesimy nad nią lustro. Prezentujemy Wam 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z białą komodą IKEA w roli głównej!