Projekt wnętrz: jak przygotować się do rozmowy z architektem wnętrz? [WIDEO]

 Jak uzgodnić projekt z architektem wnętrz?

Jak uzgodnić projekt z architektem wnętrz? Obejrzyj wywiad z architekt wnętrz Małgorzata Kamińska z pracowni ZEN INTERIORS

Fot. Redakcja

W czym może nam pomóc architekt wnętrz? Czy do pierwszej rozmowy z architektem należy się jakoś przygotować? Jak zamówić projekt wnętrz, który spełni nasze oczekiwania i nie zrujnuje budżetu? Zapraszamy do obejrzenia WIDEO, na którym architekt wnętrz Małgorzata Kamińska z pracowni ZEN INTERIORS wyjaśnia najważniejsze zagadnienia współpracy z architektem wnętrz.

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego warto skorzystać z porad architekta wnętrz? W czym tak naprawdę może nam pomóc? Jak "od podszewki" wygląda współpraca z architektem wnętrz? Czy można przygotować się do rozmowy z architektem? Jak nakierować projektanta na własne wyobrażenie idealnego wnętrza? Jak zamówić projekt wnętrza? O co pytać i czego wymagać? Obejrzyj naszą rozmowę z architekt wnętrz Małgorzatą Kamińską z pracowni ZEN INTERIORS, w którym wyjaśnia najważniejsze zagadnienia współpracy z architektem wnętrz.

Jak wygląda współpraca z architektem wnętrz?

Obejrzyj WIDEO, na którym architekt wnętrz Małgorzata Kamińska z pracowni ZEN INTERIORS wyjaśnia najważniejsze zagadnienia współpracy z architektem wnętrz:

Czytaj też: na czym polega profesjonalny projekt wnętrz?

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Zawadzka Zdjęcia: Redakcja

POLECANE ARTYKUŁY