Projekt domu zaskakuje otwartością, przestrzenią i umiarem w wyposażeniu. Cześć dzienna została zaprojektowana jako otwarta i integracyjna przestrzeń, która łączy w sobie zarówno pokój dzienny, kuchnię, jadalnię oraz hol. Charakterystycznym elementem wnętrza domu są ogromne przeszklenia gwarantujące jasną i przestronną aranżację wnętrz.

Projekt domu: otwarta strefa dzienna

Parter domu został pomyślany jako strefa typowo dzienna, integracyjna. Dlatego też zdecydowano się na otwarcie kuchni zarówno na salon, jak i częściowo na przestrzeń korytarza. Celem wyznaczenia strefy kuchennej zaprojektowano niewielką wyspę, która została oddzielona od pokoju dziennego jedynie niewielką szklaną ścianką. Aranżacja kuchni wyróżnia się przede wszystkim prostotą form i stonowaną kolorystyką. We wnętrzu przeważa czysta biel, która została zgrabnie przełamana delikatną szarością. Idealnym rozwiązaniem w otwartych wnętrzach kuchennych jest postawienie na proste i gładkie formy kuchennej zabudowy, które nie przytłaczają wnętrza i jednocześnie sprawiają, że kuchenna przestrzeń staje się niezwykle reprezentatywna.

Projekt wnętrz domu: minimalizm i prostota

W bezpośrednim sąsiedztwie kuchni zaprojektowano strefę jadalną, którą wyznacza duży stół z krzesłami. Ogromne przeszklenia w części dziennej nie tylko zapewniają wyjątkowe widoki na ogród, ale także gwarantują idealnie oświetlenie wnętrza. Projekt wnętrz części wypoczynkowej wyróżnia się prostotą i minimalizmem. W przestronnym wnętrzu zaprojektowano jedynie strefę TV, część typowo wypoczynkową z kanapą w kolorze szarym oraz strefę kominkową, która wprowadza do przestrzeni niepowtarzalny klimat. W salonie zdecydowano się na białe ściany, które idealnie podkreślają stylistykę i są świetnym tłem dla minimalistycznego wyposażenia wnętrza. Z perspektywy części dziennej widać nie tylko kuchnię i taras, ale także schody prowadzące na poddasze. Poddasze domu zostało zaprojektowane jako strefa prywatna, gdzie zaplanowano pokoje dla dzieci oraz sypialnię. Projektantce udało się także wygospodarować dodatkowej miejsce na mały gabinet oraz ogólnodostępną łazienkę i pralnię.