Aranżacja salonu jest prosta i stylowa, a charakter wnętrzu nadają gipsowe dekory oraz romantyczne dodatki. Piękny salon znajduję się w wysokim mieszkaniu - które ma 4 metry wysokości. Taka wysokość wnętrza salonu umożliwiła budowę antresoli. Oto ciekawy pomysł na wysoki salon inspiracje i zdjęcia - zamieszczamy w galerii.

Piękny salon inspiracje

W salonie główną rolę grają jasne skórzane sofy typu „chesterfield”, które stanowią idealne połączenie klasyki i nowoczesności w wystroju wysokiego wnętrza - znakomicie wpisujące się w klimat salonu w starej kamienicy. Zamiast stolika kawowego przy kanapie stoją nowoczesne w formie stołki. Piękny salon zachwyca przestronnością i dekoracjami.

Aranżacja salonu: wysokie mieszkanie z duszą

Gzyms atrapy kominka zdobi bardzo rzymski „gadżet” – popiersie. Gipsowe rzeźbienia budowy wokół ceglanego fragmentu ściany w salonie to dzieło właściciela. Piękny salon jest otwarty na kuchnię, co spowodowało, że mieszkanie wydaje się jeszcze bardziej przestrzenne. Jako że mieszkanie jest wysokie - wnętrze ma prawie cztery metry wysokości - nad częścią salonu oraz łazienką zrobiono antresolę, która stworzyła dodatkową i wygodną przestrzeń funkcjonalną. Jasna drewniana podłoga ociepliła wnętrze, a żyrandol z kryształowymi zdobieniami nadał mu romantycznego charakteru. Dzięki temu aranżacja salonu utrzymanego w jasnych kolorach jest przytulna, ale z klasą.