Nowoczesny SZARY SALON. Loft z widokiem na morze

Nowoczesny szary salon mieści się na poddaszu w starej kamienicy. Właściciele zmienili ruinę w nowoczesny loft. Nowoczesny salon tworzący atrakcyjną część dzienną, jest urządzony w szarych barwach, wygodnie i elegancko. Wnętrze jest przytulne i rodzinne. 

Loft z widokiem na morze
Loft z widokiem na morze
Loft z widokiem na morze
Loft z widokiem na morze
Loft z widokiem na morze

Właściciele kupili mieszkanie do remontu na poddaszu. Zlikwidowali strych-rupieciarnię i wzmocnili dach. Po dość skomplikowanym remoncie powstał elegancki loft. Prezentujemy część dzienną w mieszkaniu na poddaszu - przestronny salon. Nowoczesny salon w szarym kolorze jest duży i dobrzy oświetlony, a z okien rozpościera się piękny widok na morze.

Jadalnia na tle domowej biblioteki
camera

Poddasze w sopockiej kamienicy: do pracy i do mieszkania

LISTA ZAKUPÓW

Nowoczesny salon w szarym kolorze: loft

Urządzając nowoczesny szary salon w lofcie na poddaszu, gospodarze inspirowali się strukturą budynku. Wykorzystali w aranżacji salonu oryginalną cegłę, zachowali drzwi, odtworzyli stolarkę okienną, pomalowani ściany na kolor szary. Przepołowiona czerwona cegła jest okładziną ścian działowych. Nie można było zastosować pełnej cegły, bo taka ściana zbyt mocno obciążyłaby podłogę mieszkania na poddaszu. Dach był wcześniej odizolowany od sufitu wąską, niezabudowaną niszą. Wolna przestrzeń, w której hulał wiatr, pomagała wentylować mieszkanie na ostatniej kondygnacji. Dziś wystarczy wełna mineralna. Mieszkanie jest przez to wyższe, a dodatkowe okna połaciowe doświetlają najszerszą jego część - nowoczesny salon. Dzięki tym zmianom nowoczesny szary salon harmonijnie wpisuje się we wnętrze loftu, mimo użycia ciemnego koloru na ścianie jest przytulny i rodzinny.

Łazienka na poddaszu
camera

Łazienka na poddaszu: z oknem, kwiatami i wanną wolnostojącą

LISTA ZAKUPÓW

Widok z sypialni na część dzienną mieszkania
camera

Mieszkanie i pracownia na poddaszu kamienicy w Gliwicach

LISTA ZAKUPÓW

Szaro - żółty salon
camera

Szary salon: najmodniejsze aranżacje wnętrza

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Piotr Baran Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY