Nowoczesne wnętrza: wolnostojąca meble na wymiar. Wyjątkowe regały, biblioteki i garderoby. Zdjęcia!

Nowoczesne wnętrza to dobra organizacja. Meble na wymiar zawsze nam to umożliwią - czy to w stylu nowoczesnym czy klasycznym. Wolnostojące meble na wymiar to najczęściej biblioteki, regały lub garderoby. Pokazujemy zdjęcia mebli na wymiar, które pozwolą perfekcyjnie zorganizować nasze nowoczesne wnętrza.

Regał w nowoczesnym wnętrzu
Stylowy garaż w nowoczesnym wnętrzu
Biblioteka modułowa w nowoczesnym wnętrzu
Regał z ukrytym tv w nowoczesnym wnętrzu
Biblioteka z szklanymi frontami w nowoczesnym wnętrzu

Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim dobra organizacja. Bez względu na to w jakim stylu zaaranżowane  jest mieszkanie, czy w stylu nowoczesnym czy w stylu klasycznym. Fronty biblioteki lub garderoby to tylko zewnętrzna powłoka, najważniejsze jest to co kryje się za nimi. A jeśli te olbrzymie meble na wymiar są niezabudowane  na stałe i możemy je zabrać przeprowadzając się do nowego domu, to już po prostu ideał nowoczesnego mebla.

Nowoczesne wnętrza: modułowe meble na wymiar do pokoju dziennego

Nowoczesne modułowe meble na wymiar pozwolą nam zbudować idealny regał lub bibliotekę w pokoju dziennym. Wykończone frontami w stylu nowoczesnym czy klasycznym  potrafią kryć w sobie szczyty nowoczesności.  Na przykład ci, którzy nie chcą by punktem centralnym ich pokoju dziennego był telewizor mogą mieć mebel na wymiar, wyposażony w półki na specjalnych prowadnicach, które po zsunięciu ukryją go całkowicie. Można w ten sposób również połączyć też bibliotekę z regałem. Meble na wymiar w stylu nowoczesnym wyposażone będą również w zintegrowane oświetlenie LED, delikatnie podkreślające kolekcje książek lub bibelotów.

Garderoba i garaż to także nowoczesne wnętrza

Garderoby, to chyba najczęściej projektowane meble na wymiar. To właśnie tutaj przydają się nowoczesne rozwiązania pozwalające na przechowywanie dużej ilości zgromadzonych rzeczy. Ważne by w szafach można było zainstalować potrzebną ilość wygodnych wieszaków i szuflad, które nie tylko perfekcyjnie zorganizują  ubrania i dodatki ale także zapewnią do nich łatwy dostęp, co z kolei ma bezpośredni wpływ na zachowanie porządku w garderobie. Perfekcjoniści lubią również mieć takie meble ułatwiające organizację i przechowywanie drobiazgów w garażu. Meble na wymiar idealnie się do tego nadają.

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Mariusz Bykowski, Materiały prasowe Grange, Marcin Czechowicz, Andrzej Szandomirski

POLECANE ARTYKUŁY