Nowoczesne wnętrza jawią się jako pochwała prostoty i minimalizmu. Projektanci ze studia Perfect Space postawili na białe wnętrza, które kształtują przyjemną i przytulną przestrzeń. Nie popadając jednak w rutynę, zdecydowano się na efektowne przełamanie subtelnej kolorystyki za pomocą dodatków dekoracyjnych. Idealnym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz mieszkania jest jasna drewniana podłoga.

Nowoczesne wnętrze: minimalistyczny pokój dzienny

Część dzienna nowoczesnego wnętrza mieszkania została pomyślana jako salon z kuchnią. W bezpośrednim sąsiedztwie kuchni udało się także wygospodarować dodatkowe miejsce na niewielką strefę jadalną. Ta została wyraźnie wyznaczona niewielkiego okrągłego stołu dopełnionego minimalistycznymi krzesłami. Całość przestronnego wnętrza została utrzymana w jasnej kolorystyce, na tle której na prowadzenie wybija się strefa wypoczynkowa. Wygodna kanapa w kolorze mocnej szarości została zlokalizowana pomiędzy częścią kuchenną i częścią salonową, dzięki czemu stanowi umowną granicę między nimi w nowoczesnym wnętrzu.

Salon z kuchnią w bieli: przestrzeń i prostota

Pokój dzienny został całkowicie otwarty na białą kuchnię. W niej królują minimalistyczne fronty białej zabudowy z lakierowanego MDF. Idealnym dopełnieniem, a zarazem przełamaniem monochromatycznego nowoczesnego wnętrza są kuchenne blaty wykonane z drewna nawiązującego kolorem do podłogi. Umowną granicę wyznaczającą przestrzeń kuchenną stanowi także mini wyspa kuchenna, która stylistyką została ujednolicona z resztą aranżacji. Takie rozwiązanie sprawia, że projekt kuchni nabiera wyjątkowej spójności i stanowi idealne domknięcie części salonowej. Dodatkowego charakteru przestrzeni dziennej dodają ogromne okna, które wpuszczając do wnętrza światło naturalne sprawiają, że to wydaje się jeszcze przestronniejsze.

Nowoczesne białe wnętrza w minimalistycznym wydaniu

Na uwagę w projekcie wnętrz zasługuje także aranżacja łazienki, również w kolorze białym tak jak reszta mieszkania. Wnętrze zostało pomyślane jako biała przestrzeń kąpielowa urządzona w absolutnie minimalistycznym stylu. W podobnej stylistyce co reszta wnętrz mieszkania została także urządzona sypialnia. Wnętrze sypialni to prawdziwa oaza spokoju, w którym króluje minimalizm i jasne kolory. W kwestii doboru mebli do sypialni zdecydowano się na absolutne minimum. Zdecydowanym bohaterem wnętrza jest duże łóżko. Białe wnętrze sprawia wrażenie ogromnej przestrzeni, która pozwala na prawdziwy relaks. Charakteru i lekkości aranżacji wnętrza białej sypialni dodają jasne długie zasłony, pozwalające na osiągnięcie prywatności.

Kontakt z pracownią:

PERFECT SPACE
http://perfectspace.pl/
Bruzdowa 100E lok. 1 
02-991 Warszawa