Ekstrawagancki projekt wnętrz jest odzwierciedleniem śmiałej i szalonej lokatorki. Propozycja ta może przypaść do gustu osobom odważnym i lubiącym niecodzienne rozwiązania. Całość projektu wnętrz cechuje konsekwencja niekonsekwencji. Różnorodne stylistycznie przedmioty zostały przypadkowo ze sobą zestawione, a mimo to tworzą spójne wyposażenie niespójnego wnętrza.

Projekt wnętrz: coś innego, coś dziwnego...

W prezentowanym wnętrzu wszystko jest inne. Wszystko zaskakuje. Nie znajdziemy tutaj monotonii, zwykłych połączeń i codziennych rozwiązań. Funkcje zwykłych mebli nadano niezwykłym przedmiotom. W roli barku występuje na przykład...wózek dziecięcy. Zamiast standardowego fotela - siedzisko w kształcie dwóch złączonych stópek. Miejsce zwykłej, tradycyjnej kanapy zastąpiły ogromne, czerwone usta. Mnogość dekoracji, zaskakujących akcentów i niecodziennych przedmiotów nie pozwala jednoznacznie wyznaczyć bohatera tego szalonego wnętrza.

Projekt salonu bez granic: wszystkie chwyty dozwolone

W projekcie salonu jedynym neutralnym elementem jest drewniana podłoga oraz jasne ściany. Te, stanowią idealne tło dla wyrazistej dekoracji wnętrza, gdzie na plan pierwszy wysuwa się nasycona czerwień, słoneczna żółć oraz akcenty soczystej zieleni. Przełamaniem mocnych i zdecydowanych kolorów są czarne elementy, które dominują w sferze jadalnej. Wyjątkową dekoracją wnętrza jest także stół z szklanym blatem, który podtrzymuje odlana z brązu dziewczyna...niecałkiem ubrana. Idealnym dopełnieniem ekstrawaganckiego salonu jest sofa w kształcie ust.

Teatralny projekt wnętrz: złota łazienka, tajemnicza sypialnia

Na uwagę w szalonym projekcie wnętrza zasługuje także ekscentryczna łazienka. We wnętrzu dominują dwie zdecydowane barwy: kolor złoty oraz fioletowy. Ten pierwszy dominuje przede wszystkim na ścianie oraz w akcesoriach łazienkowych. Na szklanych półkach zostały wyeksponowane złote filiżanki, kielichy, a także eleganckie flakony perfum czy kosmetyki - wszystko w obowiązkowym kolorze złota. Kolejnym wnętrzem, które co prawda nie powinno już zaskakiwać, jest niebanalna sypialnia. Niewielkie półki uginają się pod ciężarem dekoracyjnych drobiazgów, puzderek i korali. W roli dekoracji ściany występują kolorowe pióra, które wprowadzają do wnętrza teatralny klimat. Zamiast wygodnego łóżka, we wnętrzu postawiono na ogromny materac, który zajmuje całą powierzchnię niewielkiego pokoju.