11- osobowa rodzina Państwa Rozmanowskich mieszkała w czterech pokojach, o niskim standardzie. Wiadomo, w rodzinie były pilniejsze potrzeby niż nowe meble czy dekoracje do domu. Dzięki programowi Nasz nowy dom, odmieniły się nie tylko wnętrza domu, ale przede wszystkim poprawił się komfort życia całej rodziny.

Nasz nowy dom: metamorfoza kuchni, salonu, łazienki

Wszystkie wnętrza – salon, kuchnia, łazienka, pokoje dzieci – Nasz nowy dom odmienił nie do poznania. Duża rola była też Katarzyny Dowbor, jako prowadzącej, która świetnie motywowała ekipę do poważnych zmian w domu rodziny.

Rozlatujące się szafki w kuchni zastąpiono białymi w stylu klasycznym, które doskonale komponują się z cegłą na ścianie. W kuchni udało się umieścić wygodny, duży stół, przy którym pomieści się całą rodzina. Program Nasz nowy dom odmienił też salon, który stał się przytulnym pokojem dziennym z granatową sofą i jasnymi meblami. Niskie meble w pokoju dziennym powodują, że wydaje się on bardziej przestronny, a białe ściany dodatkowo optycznie powiększają wnętrze.

Kapitalny remont przeszła łazienka, która stała się bardziej wygodna i higieniczna – wcześniej była w niej pleśń. Dzięki systemowi wentylacji zamontowanemu w domu, udało się ochronić go przed dalszym niszczeniem i zawilgoceniem.

Metamorfoza w programie Nasz nowy dom objęła także pokoje dzieci, które rozbudowano – zajmując poddasze. Dzieci uzyskały w ten sposób wygodne i pięknie zaaranżowane miejsca do nauki i zabawy.

Zobaczcie w galerii zdjęcia wnętrz z programu Nasz nowy dom - przed i po metamorfozie!