Dom, w którym mieszka rodzina, wymagał generalnego remontu i przeaaranżowania pomieszczeń, dlatego wkroczyła do niego ekipa programu Nasz nowy dom.

Rodzina mieszka w małym przytulnym parterowym domku, pełnym prowizorycznych rozwiązań. W zniczonej łazience znajdował się piec centralnego ogrzewania. Wnętrza, które zajmował pan Zygmunt przypominały bardziej warsztat niż mieszkanie, a pan Leszek dzielił jeden pokój z dorastającym synem. W tym samym domu mieszka także babcia chłopca. Dom wymagał remontu, tak by spełniał potrzeby wszystkich mieszkańców.

Nasz nowy dom: wkracza ekipa

Tradycyjnie remont w programie Nasz Nowy dom rozpoczął się od wymiany przeciekającego dachu. Na niskie poddasze ekipa budowlana programu Nasz nowy dom przeniosła bojler, który również znajdował się w  małej łazience. W domu wymienione zostały okna, drzwi, podłogi oraz instalacja elektryczna. Na ścianach pojawiła się gładź szpachlowa i świeża farba. Najwięcej zmian czekało jednak dom w środku. Powstały nowe pomieszczenia: przytulny mały salonik telewizyjny, czyli miejsce spotkań całej rodziny, - swój pokój tuż obok, za przesuwanymi drzwiami zyskał pan Leszek. Również chłopiec może się cieszyć ze swojego pokoju.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć „przed” i „po” i oceńcie skalę zmian, jaki przeszedł ten dom!