MĘSKIE wnętrza 20 ZDJĘĆ: nowoczesne wnętrza w męskim ujęciu

Oto męskie wnętrza. Czy wnętrza w męskim ujęciu czymś się różnią? Wybraliśmy 20 prawdziwych męskich wnętrz: galeria. Zobaczcie ładne aranżacje i pomysły na nowoczesne wnętrza, zdradzamy jak urządzają się mężczyźni. Te zdjęcia mieszkań świadczą o tym, że naprawdę mają dobry gust.

męskie wnętrza zdjęcia galeria
Męskie wnętrza zdjęcia
męskie wnętrza zdjęcia galeria
męskie wnętrza zdjęcia galeria
męskie wnętrza zdjęcia galeria

W męskich wnętrzach często się teraz spotyka świetne rozwiązania techniczne, elektroniczne i dobry dizajn. Właściciele męskich wnętrz często nie mają czasu na przemeblowania, wymianę mebli czy sprzętów – wszystko musi więc działać perfekcyjnie i być dobrze wykonane. Nosić coś do naprawy! Nie ma mowy, bo kiedy? Wielu z nich to gadżeciarze, stąd w męskich wnętrzach sporo elektronicznych i dizajnerskich nowinek. Ale nie tylko takich...

Pomysłowe rozwiązania do męskich wnętrz

W męskich wnętrzach rozwiązania architektoniczne nierzadko są fascynujące, np. wielki kubik na środku otwartej (wcale niedużej) przestrzeni, z wycięciami, półkami, wnękami, sugerującymi budowlę z klocków. Zabawa? Nic podobnego! Tak naprawdę w kubiku jest urządzona funkcjonalna kuchnia (zobacz nasze zdjęcia). Albo żółte schody w męskim wnętrzu, prowadzące na piętro, pod którymi mieszczą się pojemne schowki, czy sypialnia na ukrytej antresoli. W męskich wnętrzach pojawiają się wyspy w formie nowoczesnych barków kuchennych, hokery, miejsce na hobby, stanowisko komputerowe, gabinet w domu, czy mała siłownia.

Kolory i styl męskich wnętrz

Znów obalamy stereotyp w kwestii urządzania męskich wnętrz. Są bure i nijakie? To przeszłość. Właściciele prezentowanych przez nas mieszkań nie boją się stosowania mocnych kolorów. Zauważ, że z dużym wyczuciem się nimi posługują. W przypadku tych męskich wnętrz nie ma żadnej przesady w użyciu mocnego koloru - to w męskim wnętrzu jedynie mocniejsze akordy. A nawet, gdy właściciele męskich wnętrz lubią spokojne barwy, zestawiają je w modny sposób, np. szarości z bielą i czernią lub brązy i beże z szarościami. Jaki styl im się podoba? W męskich wnętrzach pojawia się często cegła na ścianie, industrialne oświetlenie, czy dodatki nawiązujące do stylu loftu. Po prostu chodzi o to, by w męskich wnętrzu było prosto, oszczędnie, komfortowo i, koniecznie, niesztampowo.

Aranżacja salonu pod znakiem szarych zasłon
camera

Męski apartament w szarych barwach

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Michał Skorupski, Tomasz Bardadin, Damian Osak, Marcin Czechowicz, Michał Przeździk, Konrad Kalbarczyk, Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY