Matt Pokora już tylko śpiewa, ale także projektuje meble. Stworzył właśnie nową kolekcję mebli PLUGIN. Matt Pokora dobrze sprawdził się także w roli entuzjasty designerskich aranżacji wnętrz oraz projektanta mebli i dodatków.

Nowoczesna aranżacja wnętrz: kolekcja mebli Matta Pokory

Kolekcja mebli Matta Pokory utrzymana jest w minimalistycznym stylu, skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie niestandardowe rozwiązania i niepowtarzalny design. Projekt mebli odznacza się prostymi formami z przewagą geometrycznych kształtów. Proste wzory idealnie wpisują się nowoczesne, przestronne wnętrza.

Meble w kolekcji Matta Pokory są proste i oszczędne, utrzymane w chłodnych barwach bieli, czerni i szarości. Chłodne tonacje ocieplone są odpowiednio dobranych oświetleniem punktowym. Wykorzystanie lamp o nieprzeciętnych kształtach dodaje nowoczesnej aranżacji uroku i zmysłowości.

Nowoczesna aranżacja wnętrz i designerskie meble

Nowoczesne wnętrza lubią minimalistyczne rozwiązania, nie zapomniano o tym w kolekcji mebli Matta Pokory. Niekonwencjonalne dodatki takie jak podstawki pod iPada czysto jaki na płyty CD to przydatne rozwiązania, stworzone oczywiście z miłości do muzyki.

Nowoczesny design zapewniają także nowatorskie taborety - stonowane, o mocno kontrastowych barwach. Idealnym uzupełnieniem salonu, czy sypialni jest dekoracja stworzona za pomocą poduszek z interesującymi motywami muzycznymi. Takie wyposażenie w aranżacji wnętrz gwarantuje przytulność i kameralność pomieszczenia. .

Kolekcję mebli Matta Pokory zobacz w naszej galerii zdjęć!