Pracownia Zień Home zaprezentowała projekt 220-metrowego penthouse'u, który znajdzie się na 2 piętrze w zabytkowej, najbardziej prestiżowej, części Angel Wawel w Krakowie.

Szykowne wnętrza w luksusowym stylu

Wnętrze obejmuje otwartą przestrzeń dzienną, składającą się z przestronnego hallu oraz połączonych ze sobą kuchni, jadalni oraz salonu. Strefa prywata to master bedroom, 2 sypialnie, gabinet oraz 2 łazienki. W koncepcji zaproponowanej przez Zień Home nie mogło zabraknąć także elementu charakterystycznego dla wszystkich projektów znanego designera mody – garderoby. Tym razem jednak garderoby są dwie: w wersji dla niej i dla niego.

Centralnym punktem strefy dziennej będzie kominek zapewniający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i domowego ciepła. Atmosferę miejsce będzie tworzyć także przyjazna kolorystyka w odcieniach ecru, beżu i granatu, a także czerni i bieli. W projekcie zaproponowano urządzenie wnętrza z wykorzystaniem designerskich mebli oraz użycie najwyższej jakości materiałów, tkanin, naturalnego kamienia i drewna.