Pastelowe dodatki do domu sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Pastelowe kolory są jednym z głównych trendów w tym roku, dlatego coraz częściej pojawiają się na zdjęciach wystroju i dekoracji wnętrz.

Dodatki do domu: kobiece pastele

Pastelowe dodatki do domu wprowadzają do wnętrza łagodny, kobiecy styl. Kolory, które zdecydowanie powinniśmy wziąć pod uwagę w tegorocznej dekoracji wnętrz to rozbielone, przytłumione błękity, beże, pudrowy róż oraz kolor roku – niebieski, a właściwie pastelowy błękit lub odcienie turkusu.

Dodatki do domu: wyróżnij szczegóły

Pastelowe kolory we wnętrzach ładnie prezentują się jako dodatki do domu lub kolory ścian. Nie polecamy aranżacji całego wnętrza w pastelach, gdyż może się ono okazać zbyt mdłe i przesłodzone. Pastelowe dodatki do domu ciekawie wyglądają w połączeniu z bielą – na przykład białymi meblami w kuchni czy salonie. Koniecznie powinny się także pojawić w dekoracji stołu, gdyż pastelowa zastawa to ostatni krzyk mody. Pastelowe dodatki do domu ciekawie zaprezentują się zwłaszcza w kuchni, która dzięki nim zyska kobiecy charakter.

W galerii zebraliśmy 20 zdjęć i inspiracji na ładne, pastelowe dodatki do domu. Zobacz koniecznie!