Kolory mieszkania: salon w kolorach jesieni. ZDJĘCIA salonu

Jeśli lubisz kolory jesieni wybierz je jako kolory mieszkania. Prezentujemy salon, w którym przeważają odcienie brązowe, rude, pomarańczowe. Aranżacja salonu w ciepłych kolorach jesieni sprawia wrażenie miłego wnętrza. Do takiego salonu warto wybrać ładne zasłony, ciepłe pledy, kolorowe poduszki, aby stworzyć jeszcze bardziej przytulny wystrój. Zdjęcia salonu pokazują jak wykorzystać kolory jesieni w aranżacji wnętrz.

Salon w kolorach jesieni
Salon w kolorach jesieni
Salon w kolorach jesieni
Salon w kolorach jesieni

Do aranżacji salonu wybraliśmy jesienną paletę barw - jeden z najważniejszych czynników budujących nastrój ciepła i pogody. Nie ma obawy o przesadę w kolorach detali. Takie kolory mieszkania sprawiają, że wnętrza są przytulne i ciepłe. Nawet gdy zastosujemy dużo dodatków w kolorach jesieni, łatwo je stonować przez białe ściany, neutralną drewnianą posadzkę i proste meble. Odcienie brązowe, beżowe, zielone to w większości kolory uniwersalne, które będą pasować do różnych wnętrz.

Aranżacja wnętrza do pory roku wymusza wybór odpowiednich kolorów. Sezonowa zabawa w dekoratora wnętrz wyrabia kreatywność. Czekoladowe brązy sprawdzą się w towarzystwie mocnego amarantu, a głębokie fiolety wydobędą urodę i świeżość limonkowej zieleni. Wyrobione oko to najlepsze "narzędzie" na zakupach, a świadome używanie barw pozwala nawet stymulować dobre samopoczucie.

Salon: dodatki i tkaniny

Roślinne motywy pojawiają się jedynie na poduszkach, zasłonach czy wazonie. Kanapy i fotele zaściełają satynowe poduszki, koce, nawet jasny dywan dodatkowo przykrywa futrzak. Lampa ubrana w ciemnofioletowy klosz, w ciągu dnia efektownie prezentujący się na tle białych ścian, wieczorem zapewni nastrojowe oświetlenie.

Ocena: 0
Tekst: Aleksandra Stępnikowska Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY