Darmowe programy do projektowania wnętrz, jak Google SketchUp pozwalają na skonfrontowanie naszego wyobrażenia z rzeczywistym wyglądem aranżacji. Większość programów programów do projektowania wnętrz wyposażona jest w wiele dodatkowych, przydatnych funkcji takich jak drukowanie naszego skończonego projektu oraz jego wielokrotną edycję.

Zobacz również: Salon - galeria inspiracji!

Darmowe programy do projektowania wnętrz: Google SketchUp 

Google SketchUp to program do budowania, tworzenia oraz projektowania wnętrz. Tworzenie modeli trójwymiarowych jest proste i przyjemne. Posiada funkcję eksportu przygotowanych prac do kilku formatów w tym JPG, TIF, BMP, PNG co ułatwia tworzenie projektu.

Ponieważ częstym problemem jest porównanie pomysłu czy też wyobrażenia z ich rzeczywistym wyglądem, dużym plusem programu Google SketchUp jest doskonała pomoc w doborze pasujących do siebie ścian i mebli bądź oświetlenia itp. W ten prosty sposób przekonamy się, czy meble, które chcemy umieścić w swoim wnętrzu będą pasować do pozostałych elementów aranżacji. Dzięki wszystkim możliwościom, jakie daje nam Google SketchUp, bez problemu stworzymy dokładny i oddany naszym wyobrażeniom projekt kuchni, salonu, sypialni, łazienki czy też pokoju dziecięcego. Dodatkowym atutem darmowego programu do projektowania wnętrz Google SketchUp są narzędzia do modelowania rzeźby terenu i tworzenia animacji.

Pobierz Google SketchUp

Darmowe programy do projektowania wnętrz

Przeczytaj również o innych darmowych programach do projektowania wnętrz!

SWEET HOME 3D: darmowy program do projektowania wnętrz

VoxBox: darmowy program do projektowania wnętrz

Power net+: darmowy program do projektowania wnętrz