Energia we wnętrzach: czerwony kolor w aranżacji wnętrz GALERIA

Czerwony kolor ożywi aranżacje wnętrz, ale w nadmiarze może być męczący i zbytnio pobudzać. Dlatego we wnętrzach warto stosować kolor czerwony w dodatkach i meblach, jako zdecydowany, ostry kontrapunkt dla spokojnej bazy. Galeria nowoczesnych wnętrz z zastosowaniem czerwonej barwy.

Modne czerwone dodatki we wnętrzach
Łazienka biało-czerwona
czerwone dodatki wnętrza
czerwone dodatki wnętrza
nowoczesny salon

Czerwony kolor dodaje aranżacji wnętrz życia, a na mieszkańców może działać pobudzająco. Dlatego należy go stosować we wnętrzach oszczędnie – najlepiej punktowo, w kolorze dodatków i mebli. Zdarzają się również wnętrza z czerwonym kolorem ścian – jednak rzadko barwa ta występuje na wszystkich ścianach. Zazwyczaj na czerwono podkreślona zostaje jedna ściana we wnętrzu.

Aranżacja wnętrz:  czerwień we wnętrzach

Przebywanie w otoczeniu czerwonego koloru – na przykład na ścianach – może powodować przypływ energii. Ale patrząc za długo na czerwony kolor we wnętrzach, możemy poczuć się rozdrażnieni i przytłoczeni tą mocną barwą. Dlatego czerwony kolor we wnętrzach warto stosować w dodatkach oraz kolorach mebli. Plama mocnej, czerwonej barwy może być ciekawym kontrapunktem dla spokojnej bazy we wnętrzu. Aranżacja wnętrz z czerwonym kolorem wymaga wyczucia, ponieważ łatwo przesadzić z ilością czerwonych dodatków. Czerwony kolor ciekawie łączy się we wnętrzach z szarościami, czernią, brązem ecru oraz ciepłym kolorem drewna. Białe wnętrza, z czerwonymi dodatkami, staną się bardzo dynamiczne i kolorowe.

Ocena: 0
Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk, Małgorzata Góra, materiały prasowe, Mariusz Bykowski, Opracowanie: Redakcja, Rafał Lipski, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY