Mieszczące się zaledwie 300 m od plaży – nowoczesne wnętrze urządzone zostało dla rodziny, której służy podczas wakacji oraz weekendowych wypadów do Trójmiasta. Mieszkanie znajduje się w jednym z najładniejszych i najbardziej prestiżowych osiedli w trójmieście – Nadmorski Dwór. Metraż lokalu liczy 60 m². Zgodnie z założeniem projektowym wnętrze mieszkania ma męski charakter i zostało utrzymane w stylu loftowo-kamienicznym.

Elegancka aranżacja wnętrza mieszkania: stylowa mieszanka

W eleganckim wnętrzu mieszkania zamieszkała stylowa mieszanka wzornictwa najwyższej jakości. Geometryczna mozaika hiszpańskiej firmy zdobi podłogę w przedpokoju. Długi korytarz prowadzi nas do strefy dziennej w mieszkaniu. Jego ściany oraz sufit zdobią kawałki lustra. Kuchnia, salon i jadalnia stanowią tu wspólną, otwartą przestrzeń. Na pokrycie podłogi w mieszkaniu projektanci wybrali dąb olejowany. Wyposażenie salonu stanowią duńskie meble w odcieniach szarości.

Zobacz też: Elegancka aranżacja wnętrza sypialni >>>

Szare ściany w mieszkaniu zdobią sztukaterie tworzące ramy, w których wiszą obrazy. Ciekawym zabiegiem było wpisanie w ramy utworzone przez listwy sztukateryjne białej cegły. Kuchenna zabudowa w mieszkaniu w kształcie litery L oddzielona została od strefy dziennej barkiem, przy którym można usiąść na wysokich hokerach. Na przedłużeniu blatu barowego pojawiła się ścianka, dodatkowo oddzielająca kuchnię od salonu. Od strony strefy dziennej zawisł na niej telewizor. Wszystkie zabudowy w kuchni zostały wykonane na zamówienie, na podstawie projektu pracowni. Zabudowy wykonała lokalna pracownia stolarska. Odcinek ściany nad blatem roboczym w kuchni zdobią płytki włoskiej marki.

Autor projektu: www.jtgrupa.pl