Dom gwiazdy - jaką niewątpliwie jest Urszula - mieści się niemal w lesie i być może otoczenie właśnie wpłynęło na styl w jakim został urządzony. Dom Urszuli jest pełen światła i przestrzeni, a dzięki rustykalnym dodatkom stał się ciepły i przyjemny.

Domy gwiazd: tak mieszka Urszula

Na dole domu gwiazdy znajduje się rodzinna przestrzeń dzienna, w której główną rolę odgrywa przestronny salon i duża kuchnia z jadalnią. Duże okna z widokiem na las sprawiają, że pomieszczenia są jasne i dobrze doświetlone światłem dziennym.

Salon w domu Urszuli urządzony jest przytulnie i tradycyjnie – centralne miejsce zajmuje beżowy komplet wypoczynkowy ze skóry oraz kominek. Płytki na podłodze i całe wnętrze ociepla cegła na ścianie, dzięki której salon nabrał rustykalnego stylu. 

Duża kuchnia urządzona jest w drewnie – drewniane są meble, ale ciekawego charakteru nadają wnętrzu drewniane słupy, które podkreślają tradycyjne cechy pomieszczenia. W rodzinnej kuchni Urszuli na ścianie również pojawia się cegła, która nawiązuje do takiego samego wzoru w salonie. Pomiędzy kuchnią i salonem w domu Urszuli znajduje się jadalnia z dużym stołem, przy którym odbywają się rodzinne spotkania.

Górne pomieszczenia w domu gwiazdy – a właściwie strych – to siłownia z sauną i pokój do słuchania muzyki. Górne pokoje zajmuje również zespół Urszuli, gdy przyjeżdżają do niej pracować.