Cotton ball lights to girlandy bawełnianych kulek, które pełnią rolę ozdób na stołach, lampek nocnych i dekoracji dziecięcych łóżeczek. Moda na ozdobne kule przywędrowała do nas z Azji i jak się okazało szybko przyjęła się na polskim gruncie. Ciepłe światło zamknięte w bawełnianych kulach tworzy niezwykły nastój. Świecące kule doskonale prezentują się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Polecamy: MAŁA SYPIALNIA: 10 pomysłów, jak urządzić sypialnię [GALERIA ZDJĘĆ]>>

Świecące kule: do jakich wnętrz pasują cotton ball lights?

Cotton ball lights sprawdzą się w każdym wnętrzu niezależnie od jego stylu. Idealnie pasują do mieszkań w stylu minimalistycznym i skandynawskim. W klasycznych aranżacjach możemy je wykorzystać przy dekorowaniu stołu, a we wnętrzach w stylu glamour sprawdzą się jako ozdoba kominka, lustra czy konsoli. Świecące kule dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych, jeśli jednak nie znajdziecie dla siebie idealnego zestawu - możecie sami skomponować łańcuch cotton ball, wybierając spośród 40 kolorów.

Zobacz też: Pomysły na oświetlenie sypialni GALERIA>>

Cotton ball lights w praktyce - jak się montuje świecące kule?

Światło cotton ball lights jest delikatne i ciepłe, dzięki temu tworzy przytulną atmosferę. Z tego względu bawełniane kulki doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których spędzamy czas wieczorami. W sypialni mogą zastąpić lampki nocne, a w salonie tworzą nastrojowy klimat, przy którym się zrelaksujemy. Bawełniane kule montujemy sami. Do każdej z nich musimy włożyć żarówkę zakończoną kablem. Szczegółowa instrukcja pozwoli nam na szybki i prosty montaż. Ceny świecących girland składające się z 10, 20, 35 i 50 kulek  możemy kupić w cenie 59, 99, 149 i 219 zł. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz z cotton ball lights!

Sprawdź: Kuchnia dobrze oświetlona. Wybieramy lampy do kuchni: wiszące, kinkiety, halogeny>>

Cotton ball lights i ledy - dekoracyjne oświetlenie we wnętrzu - INSPIRACJE