Czarno-białe wnętrza świetnie wyglądają na zdjęciach, w magazynach wnętrzarskich, ale czy są dobre do mieszkania? Lubimy oglądać czarno-białe wnętrza, ale rzadko te rozwiązania przenosimy do własnego mieszkania. Są to wnętrze aranżacje jak japońska sztuka kaligrafii:
precyzyjne „pociągnięcia” czerni na białym tle. Tyle że w trójwymiarze! Warto się skusić na takie kolory, szczególnie jeśli lubimy nowoczesne, uporządkowane, harmonijne wnętrza. W galerii zdjęć wybraliśmy dla was wnętrza aranżacje, które urządzone są w tych dwóch kontrastowych kolorach. Czerń i biel we wnętrzu to na pewno dobre i sprawdzone rozwiązanie. Zazwyczaj jeśli mamy czarno-białe wnętrza to kolorem dominującym jest biel, a czerń pojawia się w dodatkach, na frontach mebli, tkaninach. Zobaczcie pomysły na czarno-białe wnętrza, które są nie tylko nowoczesne, ale z powodzeniem mogą być też stylowe.

Czarno-białe wnętrza aranżacje

Jeśli chcecie mieć u siebie czarno-białe wnętrza warto dobrze przemyśleć aranżację. Pamiętajcie, że takie mocne i kontrastowe zestawienie kolorów wymaga dyscypliny. Każdy niedopasowany element aranżacji wnętrza będzie od razu widoczny. Czarno białe-wnętrza większości osób wydają się mało praktyczne. Jednak czerń i biel w aranżacji to klasyczne i uniwersalne zestawienie kolorów. Obejrzyjcie zdjęcia wnętrz czarno-białych i oceńcie sami, czy tak można wygodnie mieszkać. Inspiracje na czarno-białe wnętrza dla wszystkich, którzy lubią wyrafinowe aranżacje.