Biokominek w aranżacji wnętrz. TOP WNĘTRZA zdjęcia i WIDEO

Chcesz mieć przytulne wnętrza? Postaw na biokominki, które stały się bardzo popularne w aranżacji wnętrz. I są eko! Największą zaletą biokominka jest uniwersalność - to prawdziwy ogień bez dymu w każdym mieszkaniu, nawet w bloku. Zobacz ZDJĘCIA WNĘTRZ, porady, WIDEO.

wnętrza i biokominki
wnętrza i biokominki
wnętrza i biokominki
wnętrza i biokominki
Wnętrza i biokominki

Biokominki to doskonałe rozwiązanie w aranżacji wnętrz i inspirujące narzędzie w rękach projektanta. Niezwykle prosty sposób instalacji oraz bogata oferta biokominków umożliwia realizację najbardziej wymyślnych pomysłów, które sprawdzą się nawet w małym mieszkaniu w bloku czy apartamencie. Obejrzyj galerię zdjęć: TOP WNĘTRZA, czyli pomysłowe aranżacje wnętrz, w których klimat tworzy BIOKOMINEK.

Biokominki i wnętrza

Zastanawiasz się jaki kupić biokominek? Wszystko zależy od rodzaju wnętrza, wielkości pomieszczenia, a także stylu jaki preferujesz w aranżacji wnętrz. Wybierając biokominek należy również podjąć decyzję, czy chcemy, aby był on wolno stojący, czy też wolimy biokominek naścienny lub do zabudowy. Biokominki do zabudowy zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo, co w połączeniu z oryginalną kolorystyką innych materiałów sprawia, że aranżacja wnętrz nabiera nowoczesnego wyglądu.

 wnętrza i biokominki

Biokominek pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i stylowych wnętrz (biokominek Quad - kratki.pl, zdjęcie z programu Dekoratornia).

Biokominki na zamówienie

Wielu producentów wykonuje również biokominki na indywidualne zamówienie. Taki biokominek powstaje według wytycznych klienta i dzięki temu spełnia wszystkie jego wymagania. Biokominki stworzone na zamówienie mają niewątpliwie taką przewagę nad innymi, że zamawiając taki produkt jest on idealnie dopasowany do wnętrza kolorystycznie, rozmiarami, pod względem wydajności i funkcjonalności.

Biokominki i wystrój wnętrz

Nie tylko wnętrza nowoczesne nadają się do usytuowania w nich biokominka. Kamień naturalny lub ceramika daje nam możliwość aranżacji biokominka również w bardzo klasycznym stylu. Dzięki obłożeniu obudowy płytkami biokominek może nabrać charakteru pieca kaflowego. Tak wykonanay świetnie komponuje się do klasycznej aranżacji wnętrza. Doskonałym rozwiązaniem są biokominki wolno stojące, a największą ich zaletą jest ich mobilność. W każdej chwili możemy je przestawić w dowolne miejsce we wnętrzu lub na zewnątrz. Rozkoszowanie się płonącym ogniem podczas wieczorów spędzanych na tarasie lub w ogrodzie może stać się najprzyjemniejszą częścią dnia. Biokominki również dobrze prezentują się w sypialni, a podziwianie z łóżka spektaklu jaki przygotował nam żywy ogień z pewnością wprowadzi nas w romantyczny nastrój.

Biokominek: sposób na przytulne wnętrza

Wyrafinowany i niebanalny wygląd biokominków, duże możliwości aranżacji wnętrza, sprawiają, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Jednakże nie tylko doceniamy je za dekoracyjny wymiar, ale również właściwości relaksacyjne. Widok płomienia koi nerwy, a przy wykorzystaniu zapachowego biopaliwa pozwala na prawdziwą aromatoterapię w domowym zaciszu. W zależności od rodzaju stosowanego zapachu, może pobudzać do działania (biopaliwo coffee) lub odprężać (biopaliwo forest). Urok i magia żywego ognia w połączeniu z ulubioną nutą zapachową tworzą przyjazną atmosferę w aranzacji wnętrz. Dzięki temu biokominek może stać się centrum naszego domu, przy którym spędza się czas wspólnie z najbliższymi.

Ocena: 0
Zdjęcia: Kratki.pl

POLECANE ARTYKUŁY