Zachwyciły nas dekoracje robione na szydełku przez Agnieszkę, która pokazuje jak idelanie łączyć je i wpleść w aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim. Obejrzyjcie prace: robótki ręczne i dekoracje z włóczki oraz piękne zdjęcia wnętrz w stylu skandynawskim. Agnieszka prowadzi pracownię Cotton Art Wood (Cottonartwood.com), w której tworzy rzeczy oraz dekoracje głównie z bawełny i drewna. Prowadzi też blog Lawendowy Kredens (Lawendowykredens.blogspot.com), tam umieszcza zdjęcia i opisy wcześniejszych i bieżących prac, swoje robótki ręczne.

Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim

Aranżacje wnętrz w domu Agnieszki jest w stylu skandynawskim. Choć lekko dopieszczonym klimatem rustykalnym. Dzięki temu panuje tu przyjazny, rodzinny wystrój. Większość mebli pochodzi z IKEA, ale każdy jakoś został przerobiony przez panią domu, zmieniła meble, aby uciec od sieciowej standaryzacji. Kupując mebel, czy to w sklepie, czy na targach staroci, Agnieszka nie patrzy na niego pod kątem aktualnego wyglądu, tylko zastanawia się, co można z nim zrobić. To widać w aranżacji wnętrz. W większości wnętrz w stylu skandynawskim króluje biel, kontrastująca jedynie z dekoracyjnymi dodatkami.

Dekoracje z włóczki: piękne robótki ręczne

Dekoracje z włóczki robione na szydełku czy dekoracje szyte z bawełny nawiązują do stylu skandynawskiego, są ręcznie robione, proste, delikatne w kolorze. Odcienie malinowego różu (i pistacji) to ostatnia fascynacja Agnieszki. W tym kolorze powstała letnia kolekcja dekoracji. Jej głównym elementem będą szydełkowe trójkąty tworzące girlandy Triangle Soft, przeznaczone do pokojów dziecięcych. Do dziecięcych kuchenek pani domu dzierga włóczkowe słodkości. Dzieci uwielbiają się bawić pastelowymi babeczkami, lodami w różnych smakach, malinkami. Takie dekoracje robione na szydełku lub szyte są mięciutkie, przyjemne w dotyku i bezpieczne dla malców.