Aranżacja wnętrza: salon, który prezentujemy na zdjęciach to pomysłowe połączenie stylowego wystroju z industrialnym. Autorem projektu wnętrza salonu jest Lucyna Kołodziejska. Aranżacja salonu jest spójna, efektowna i pomysłowa. Podczas urządzania zastosowano efektowne rozwiązania wnętrzarskie. Wystrój salonu tworzą ściany: ich kolory i faktury. To one grają w tej aranżacji wnętrza pierwsze skrzypce. Jedna ściana prowadząca z przedpokoju została wytapetowana buduarowymi wzorami, jakby obramowanymi wysoką, białą listwą przypodłogową. Idąć wzdłuż tej ściany docieramy do salonu zdominowanego przez płyty surowego betonu, odlanego na zlecenie projektantki. Dekoracyjny beton we wnętrzu (na ścianie salonu) ma tylko 4 cm grubości, ale wygląda, jakby mógł zatrzymać pocisk artyleryjski. Wystrój salonu nabiera w tej części industrialnego charakteru. Betonowe płytyt miały ochłodzić wnętrze salonu, któremu ciepła dodały podłoga palisandrowa i perski dywan.

Aranżacja wnętrz salon z kuchnią

W niewielkiej niszy połączonej z salonem mieści się kuchnia. Kuchnia z salonem jest wygodna i lekko zakryta przez wysunięty w kierunku salonu mebel-kubik mieszczący ogromny ekran telewizora. W salonie telewizor i rozłożysta skórzana sofa, ulokowana naprzeciwko niego, tworzą strefę wypoczynku.

Wystrój salonu: dekoracyjny beton i styl glamour

Wystrój salonu to klasyka połączona z oszczędnymi formami i kontrastowe zestawienia: beton na ścianie ze stiukowym gzymsem, perski dywan i nowoczesna lampa. Projektantka wnętrz w aranżacji wnętrza salonu zaprojektowała „mieszankę” styli. Nowoczesny wsytrój salonu połączono z dekoracyjnością motywów marokańskich, czy glamour.