Prezentujemy trzy aranżacje salonu. Ale, choć każda aranżacja salonu jest w innym stylu, wszystkie są przytulne i ciepłe. Zobacz, jak zaaranżowano przytulny salon, jakie wybrano do nich kolory, meble, tkaniny i dodatki. Która aranżacja salonu najbardziej ci się podoba?

Komfortowa aranżacja salonu w przytulnym nastroju

Aranżacja salonu. Spokój i komfort, pastelowe, delikatne kolory, miękko, z miłymi w dotyku i ciepłymi tkaninami. W takiej aranżacji salonu zbyt mocne wzory wprowadziłyby do kompozycji bałagan. Dobrze wiesz, że nie sprzyja on wypoczynkowi. W tym salonie jedynie poduszka jest mocniejszym akcentem. Jutowy dywanik, drewniane meble wszystko to „ogrzewa” aranżację salonu.

Szykowna elegancja: jak zbudować taką aranżację salonu

Szykowna elegancja aranżacji salonu – klasyka w dobrym stylu, z nutką glamour. W tej aranżacji salonu wykorzystano szlachetne materiały w modnej gamie szarawych beżów. Szyku aranżacji dodają stół obłożony paskami luster, wysoki świecznik (tak naprawdę jest elektryczny) oraz klasyczny kominek z ramą portalową. Tu odczucia, jakie budzi kominek oraz ciepłe światło, odgrywają rolę wiodącą. W aranżacji salonu elegancję podkreślą delikatne, wyszukane połączenia kolorów.

Lekko, blisko natury, trochę rustykalnie: jak sprawić, by aranżacja salonu miał taki styl

Aranżacja salonu w stylu rustykalnym, bliskim naturze, bezpretensjonalnym i lekkim. Duże znaczenie dla tej aranżacji salonu ma kamienna obudowa kominka. To mocny akcent aranżacyjny. Zrównoważono go ciemnym stolikiem w centrum kącika wypoczynkowego. Wiklinowe kosze pod blatem, miękkie poduszki na fotelach i sofie oraz puszysty dywan mocno podnoszą temperaturę  salonu. I nawet chłodny błękit na ścianach jej w tej aranżacji nie obniży.