W salonie panuje atmosfera spokoju i relaksu. Tworzą ją konsekwentnie wprowadzone barwy natury. W aranżacji salonu zwraca uwagę ściana wyłożona płytkami trawertynu. Tak zastosowany kamień na ścianie tworzy wystrój i klimat salonu. Po bokach dekoracyjna kamienna ściana została oświetlona, co daje niezwykły efekt, zwłaszcza wieczorem. Ten salon wpisuje się w styl eko.

Aranżacja salonu: kolory natury

Aranżacja salonu miała stworzyć jasne, funkcjonalne wnętrze w nowoczesnym stylu. Dla właścicieli najważniejsza była duża, otwarta przestrzeń dzienna, więc architektka zaproponowała połączenie kuchni z salonem. Po ustaleniu układu wnętrz przyszła kolej na zaplanowanie kolorystyki. Na ścianach w salonie pojawiły się ciepłe szarości, a w całym wnętrzu, zaprojektowano tak samo wykończoną podłogę, aby podkreślić efekt przestronności. Kolor jasnej Deski Barlineckiej nawiązuje do dekoracyjnej ściany z kamienia w salonie, a równocześnie podkreśla nowoczesny charakter mieszkania. Kamień na ścianie tworzy styl eko.

Aranżacja salonu: styl eko

Aranżacja salonu ze ścianą z kamienia nadaje pokojowi surowości, ale również podkreśla ekologiczny styl wnętrza. Duża sofa, której pokrycie przypomina grubo tkany len, doskonale pasuje do eko wystroju salonu i reszty mieszkania. Jasnozielone elementy dekoracji nadają salonowi świeżości i nawiązują do podobnych akcentów kolorystycznych w całym domu. Naturalne drewno, odcienie szarości i beżu w aranżacji salonu to sprawdzone połączenie dla osób ceniących klasyczne przytulne wnętrza. Przyjazna baza kolorów ziemi, zdjęcia natury sprawiają, ze mieszkanie jest harmonijne i spójnie urządzone.