Mieszkanie na poddaszu powstało po generalnym remoncie. Aranżacja wnętrza jest oryginalna i pełna uroku. Mieszkanie na poddaszu zachwyca drewnianymi konstrukcyjnymi podporami, które odnowiono i zabezpieczono, co nadało aranżacji wnętrza nietypowego i ciekawego charakteru. Prezentowane wnętrza na poddaszu przypominają przytulną wiejską hacjendę.

Aranżacja wnętrza na poddaszu: kolory

Aranżacja wnętrza na poddaszu utrzymana jest w jasnych i ciepłych kolorach, jedynie kącik w jadalni ma piękną barwę hiszpańskiej czerwieni. Dodało to energii sąsiadującej kuchni w stonowanych barwach bieli i brązu. Dodatki i sprzęty w kuchni również nawiązują do czerwonego koloru ściany, a dzięki temu wnętrze zyskało na spójności. Mieszkanie na poddaszu jest ciepłe i sympatyczne.

Mieszkanie na poddaszu: pomysłowa aranżacja wnętrza

Pokój dzienny na poddaszu, urządzony jako wyspa relaksu na okrągłym dywanie, jest jasny i przytulny. Nowoczesności w mieszkaniu na poddaszu dodają sprzęty grające oraz ciekawe oświetlenie. Ściany ze skosami - specyfika wnętrz na poddaszu - zostały pomysłowo zagospodarowane i wykorzystane jako półki na książki i ozdobne bibeloty. Większość ozdób i dodatków, a także aranżacja całego wnętrza na poddaszu, to dzieło pani domu, której hobby to właśnie rękodzieło. W galerii zdjęć prezentujemy: ładne zdjęcia mieszkania na poddaszu.