Film na podstawie bestsellerowej książki E.L. James 50 twarzy Greya będzie miał swoją premierę już w Walentynki. Kontrowersyjna historia miłości milionera Christiana Greya i studentki Anastasii Steele wzbudza na całym świecie ogromne emocje. 50 twarzy Greya to najpopularniejsza opowieść erotyczna ostatnich czasów! Książka została przetłumaczona na 51 języków i została sprzedana w ponad 100 millionach egzemplarzy i e-booków.

50 twarzy Greya: meble w apartamencie, w którym mieszkał filmowy Christian Grey!

Produkty marek należących do Covet Lounge zostały wybrane przez Universal Pictures, aby zilustrować niepowtarzalny, nowoczesny i ekstrawagancki świat tytułowego milionera Christiana Grey'a. Każdy element został specjalnie dobrany, oddając pasję i osobowość głównego bohatera. Wnętrza apartamentu Christiana Grey'a znajdującego się w apartementowcu Escala w Seattle to dzieło scenografa, Davida Wasco, który współpracował już między innymi z Quentinem Tarantino. Meble w apartamencie to przede wszystkim marka Covet Lounge i ich partnerskie marki jak Boca do Lobo, Brabbu czy Koket. Mieszkanie słynnego milionera stara się odzwierciedlać charakter jego nowoczesnego życia, dlatego żaden mebel i detal znajdujący się w apartamencie nie mógł być przypadkowy. Wnętrza mieszkania Grey'a charakteryzuje elegancja i wyrafinowany smak, widoczny w każdym kawałku przestrzeni zaprezentowanej w filmie. Do oświetlenia mieszkania Christiana Grey'a użyto zestawu lamp: Turner i lampy podłogowej Ike. Dodatki, które wykorzystano przy aranżacji apartamentu są uosobieniem współczesnego designu, a jednocześnie doskonale prezentują się w eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Dla podkreślenia związku z naturą i zwierzęcego temperamentu scenografowie zdecydowali się ograniczyć oświetlenie sufitowe i skupić się na subtelnym oświetleniu dodatkowym, które tworzy wyjątkowy nastrój.

50 twarzy Greya: wnętrza apartamentu tłem dla scen erotycznych!

Bestsellerowa powieść EL James 50 twarzy Greya, która szybko stała się fenomenem współczesnej powieści erotycznej została dostosowana do realiów współczesnego kina wraz z wyraźnymi scenami erotycznymi i praktykami seksualnymi z dyscypliną, dominacją, sadyzmem i masochizmem w roli głównej. Wszystko to odbywa się we wnętrzach elegackiego apartamentu Christiana Grey'a. Zostały one zaaranżowane w taki sposób, aby podkreślać upodobiania głównego bohatera, nie zapominając o elegancji i dobrym smaku. Pełen luksusu plan filmowy tworzy wspaniałe tło dla historii gorącego pożądania pomiędzy niewinną dziewczyną i błyskotliwym, zniewalającym mężczyzną.

Wy również należycie do fanów serialu? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!