Film 50 twarzy Greya na podstawie książki E.L. James do kin trafi już 14 lutego 2015 roku. Jest to z pewnością najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Dni do premiery filmu z niecierpliwością odliczają miliony fanów powieści, która stała się hitem na całym świecie. 50 Twarzy Greya to najpopularniejsza powieść erotyczna opowiadająca historię kontrowersyjnej miłości Christiana Greya i Anastasii Steele.

50 twarzy Greya: wnętrza apartamentu, w których mieszkał Christian Grey!

Uwadze fanów nie mogło umknąć miejsce, w którym film został nakręcony. Apartementowiec Escala faktycznie znajduje się w Seattle w dzielnicy Belltown. Apartament w którym został nakręcony film znajduje się na ostatnim piętrze i liczy trzy sypialnie, salon z pianinem i biblioteką oraz otwartą kuchnię z barkiem śniadaniowym. Na szczególną uwagę zasługują przeszklone ściany przez, które widać całą panoramę miasta. W apartamentowcu zostało już sprzedanych 97% mieszkań. To, w którym został nakręcony film zajmuje rodzina z Oregonu i co ciekawe nie ma w nim słynnego już czerwonego pokoju. Powstał on na planie filmowym, a za jego scenografię, wpisującą się w styl panujący w apartamencie, odpowiedzialny był David Wasco. Budynek Escala to wyłącznie mieszkania na sprzedaż, co nie jest dobrą wiadomością dla fanów 50 twarzy Greya, którzy chcieliby wynająć w nim apartament chociaż na kilka godzin. Fani serialu z zasobnym portfelem mogą zdecydować się jeszcze na zakup jednego z dostępnych apartamentów w Escali, jednak cena od czasu informacji o kręceniu tam filmu wzrosta o połowę. Ceny najtańszych mieszkań zaczynają się od miliona dolarów, a penthouse to wydatek od 4 do 6 milonów dolanów. Na dachu apartamentowca znajduje się lądowisko dla helikopterów, a na niższych piętrach wszyscy mieszkańcy mają do dyspozycji basen, siłownię, studio jogi, spa, i prywatny klub.

Wy również należycie do fanów serialu? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!