Nowoczesny salon - wnętrza, w którym zwykle spędzamy dużo czasu. Możemy urządzić je w stylu klasycznym, bądź modnym – nowoczesnym.

Nowoczesny salon - aranżacje z pomysłem

Salony nowoczesne to zestawienia kolorów, faktur i mebli raczej w stylu minimalistycznym. Sprawdzą się wnętrza oszczędne w formie, nawiązujące do loftów – z elementami szklanymi – na przykład na ścianach lub podłodze, prostą linią mebli i kolorami natury z przewagą bieli i szarości. Takie wnętrze będzie pasować do singla lub pary. W nowoczesnym wnętrzu pojawia się także połysk - w postaci chromowanych dodatków lub odbicia szkła. 

Salon nowoczesne wnętrza dla rodziny

Salon nowoczesny - te aranżacje pokoju dziennego mogą się pojawiać także w wersji dla rodziny. Warto wówczas pomyśleć o funkcjonalnym podziale wnętrza na strefę wypoczynku – z duża sofą i telewizorem, strefę pracy – z biurkiem i półkami, jeśli nie mamy na nie miejsca w innym pomieszczeniu oraz strefę zabawy – dla dzieci. Przestrzeń rodzinna powinna uwzględniać potrzeby wszystkich członków rodziny. Warto w salonie znaleźć także miejsce na jadalnię, w której rodzina będzie mogła wspólnie spożywać posiłki.

Nowoczesny salon aranżacje, które zachwycają to przede wszystkim przestrzeń – czyli mała ilość mebli i dodatków oraz porządek we wnętrzu, ale także nietypowe dekoracje ścian – kamień, albo cegła, która ociepli nowoczesne wnętrza.  

Zobacz w galerii zdjęcia - ładny nowoczesny salon!