We wnętrzach 2013 roku przeważała raczej nowoczesna stylistyka. Popularnym i mocnym trendem w kuchni 2013 – zwłaszcza nad blatem – była fototapeta, szkło i kamień. W nowoczesnych wnętrzach zdecydowanie przeważała tez biała kuchnia – stosowana albo z przewagą białego koloru na frontach kuchennych szafek, czy kolorze ścian albo w wersji total look.

BIAŁA KUCHNIA 2013: 20 pomysłów >>>

W salonach 2013 coraz częściej pojawiała się modna szarość – w kolorze ścian i mebli. Szara barwa ciekawie łączyła się z naturalnym kolorem drewnianej podłogi. Modne również były dekoracje ścian – tapety, beton oraz kamienne okładziny. Wciąż silnym trendem pozostaje cegła na ścianie, która w odpowiedniej aranżacji doskonale wyglądała we wnętrzach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych.

40 pięknych SALONÓW z 2013 roku >>>

Łazienka 2013 zaskakiwała pomysłowymi rozwiązaniami – na przykład mozaiką na ścianie. Dominującymi kolorami była biel z mocniejszymi akcntami kolorystycznymi - na przykład czerwonym. W łazience czesto pojawiało się także  drewno oraz kontrast czerni i bieli. Często w łazienkach pojawiał się również styl retro.

Modne ŁAZIENKI 2013: 20 inspiracji >>>

Natomiast sypialnia 2013 urządzona była stylowo, nowocześnie, ale także romantycznie. Na ścianie za zagłówkiem królowała dekoracyjna tapeta, dość często pojawiała się też cegła na ścianie. Mocnym trendem w sypialni nadal jest wysoki zagłówek łóżka, który nie tylko chroni, ale przede wszystkim zdobi.

ZOBACZ: najciekawsze trendy w SYPIALNI 2013