Drzwi wewnętrzne to kropka nad "i" każdego pomieszczenia. Powinny być nie tylko jego ozdobą, ale także rozwiązywać konkretne problemy z przestrzenią: sprytnie doświetlać ciemny przedpokój, wyciszyć sypialnię czy pokój dzieci, stworzyć intymną atmosferę w łazience. Dzięki szerokiej gamie produktów kolekcji Sempre jesteśmy w stanie do każdego z pomieszczeń dobrać odpowiednie drzwi. Co istotne, to drzwi z jakością, którym nie straszne są łazienkowa wolgoć, promienie UV, które wpadają do salonu, a nawet pazurki naszego pupila. Zaawansowane technologie wykorzystywane w produkcji gwarantują długie i bezproblemowe lata użytkowania.

Kolekcja drzwi Sempre Pol-Skone

Drzwi Sempre marki Pol-Skone to aż osiem wzorów, które różnią się powierzchnią oraz detalami. Bez względu na to, w jakim stylu się urządzasz, znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Bazą kolekcji jest model Sempre - proste, uniwersalne skrzydło, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Sempre Lux charakteryzuje się ekskluzywnym wykończeniem z naturalnej okleiny drewnianej, pokrytej lakierem UV. Sempre Alu ozdobione są listwami z aluminium, które podkreślą nowoczesny wystrój wnętrza. Sempre Lux Alu to połączenie dekoracyjnych listew aluminiowych i naturalnej okleiny drewnianej. Drzwi Sempre Onda wyróżnia dekoracyjny efekt, uzyskany dzięi powierzchni ryflowanej. W ciemnym odcieniu idealne do wnętrz w klimacie orientalnym. Sempre Inserto, dzięki połączeniu dębowych paneli ryflowanych, płycin, ramiaków fornirowanych oraz szyb, daje wiele możliwości aranżacyjnych. Sempre Sense zdobią panele z naturalnego drewna dębowego i naturalna okleina drewniana - odpowiednie do wnętrz rustykalnych. Gdy ważne jest doświetlenie pomieszczenia, sprawdzi się wzór Sempre Verse - dostępny w wielu kolorach, naturalnych okleinach drewnianych i ozdobnych przestrzeniach.

Odporne

Dzięki powierzchni Silkstone drzwi Sempre charakteryzują się głębią koloru i wiernym odwzorowaniem rysunku drewna. Powierzchnia Lamistone Cpl to powłoka, która zwiększa ich wytrzymałośc na zarysowania.

Idealnie wkomponowane

Kolekcja drzwi wewnętrznych Sempre dostępna jest w dwóch systemach: przylgowym oraz bezprzylgowym Duo. Konstrukcja bezprzylgowa sprawia, że po zamknięciu drzwi ich skrzydło zrównuje się ze ścianą i tworzy jednolitą płaszczyznę.

Rama dla drzwi

Ościeżnica odgrywa bardzo ważną rolę - podkreśla walory skrzydła drzwiowego. Kluczową kwestią przy wyborze ościeżnicy jest jej konstrukcja: stała lub regulowana pod grubość muru. Do kolekcji Sempre dobrać można nie tylko ościeżnice z drewna, ale także płyty MDF i metalowe, do drzwi przylgowych i bezprzylgowych.