Bez łącznika i gniazda elektroinstalacyjnego w domu byłoby ciemno. Seria Sedna firmy Schneider Electric zapewnia komfort i styl. Ostatnio wzbogaciła się o nowy kolor - grafit. Po ten właśnie kolor chętnie sięgają architekci, projektanci wnętrz i mebli, a teraz też producenci osprzętu elektroinstalacyjnego - firma Schneider Electric. Kolor ten jest wyrazisty i uniwersalny, nic więc dziwnego, że znalazł się wśród aktualnych trendów. Grafit dobrze wygląda zarówno obok śnieżnej bieli, beżu, jasnej szarości, pasteli, jak też ciemnych odcieni orzecha czy granatu. W połączeniu z neonowym żółtym lub  pomarańczowym tworzy energetyczny duet. Produkty z serii Sedna otrzymały rekomendację magazynu M jak Mieszkanie za elegancję i funkcjonalność.

Dodatki do domu w kolorze grafitowym: osprzęt elektroinstalacyjny Schneider Electric

Zwykły kontakt może wyglądać niezwykle: nowocześnie, klasycznie i optymistycznie. To kwestia jego kształtu, detali i przede wszystkim koloru. Seria Sedna dostępna jest w dwóch barwach  podstawowych - kremowej i białej, dwóch metalizowanych - satyna i aluminium, a od niedawna też w wersji grafitowej. Czerwone oraz szare ramki stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji. Dzięki zróżnicowaniu kolorystycznemu osprzęt można łatwo dospasować do wystroju wnętrza, potraktować go jako element aranżacji - skontrastować lub ujednolicić z barwą ścian albo podłogi. O urodzie Sedny decyduje również płaski profil (zaledwie 8mm) i subtelnie zmniejszająca się grubość ramek. Do jej zalet możemy dodać również prosty montaż, w tym dostosowanie do nierównej ściany.

Funkcjonalność osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric

Choć nasze domy są coraz bardziej skomputeryzowane, inteligentne, bezprzewodowe, trudno nam obyć się bez gniazd oraz włączników do prądu. Osprzęt elektroinstalacyjny był i nadal będzie jednym z ważniejszych elementów aranżacji pomieszczeń. Dzięki jego możliwościom możemy sterować nie tylko poziomem oświetlenia, kreując odpowiedni nastrój we wnętrzu, ale także podkręcać temperaturę. Przykład? Mechanizmy do obsługi żaluzji albo popularne już czujniki ruchu. Wszystkie opisane wyżej produkty dostępne są w serii Sedna, w kolorze grafitowym. W galerii znajdziecie przegląd osprzętu elektroinstalacyjnego marki Schneider Electric!