Ewa P. Porębska dyrektor zarządzająca segmentu Wnętrza

 

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc redaktor naczelna magazynu „M jak mieszkanie” i serwisu Urzadzamy.pl

agruszczynska@grupazpr.pl

 

Paweł Kaliński redaktor prowadzący serwisu Urzadzamy.pl

pkalinski@grupazpr.pl

 

Daniel Działa redaktor

ddziala@grupazpr.pl

 

Patronaty i marketing 

marketing@grupazpr.pl

 

Mariusz Sawicki Szef Projektów Internetowych i Multimediów

 

Jarosław Kulesza Szef zespołu programistów

 

Adres redakcji:

 

Wydawca serwisu

Time S.A.

ul. Jubilerska 10

04-190 Warszawa

 

Redakcja Urzadzamy.pl

ul. Dęblińska 6,

04-187 Warszawa

tel. 22 590 53 23
urzadzamy@grupazpr.pl

 

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Time S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

 

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych Copyright by Time S.A.