Wiosną zazwyczaj mamy ochotę na drobne zmiany w domu. To, że zmieniamy poduszki, zasłony czy narzuty to normalne. Ale czasem mamy ochotę wymienić jakiś mały mebel, którego cały czas nam brakuje albo właśnie okazało się, że czasy świetności ma za sobą. Może to być na przykład konsola, którą ustawiamy w wąskim miejscu w przedpokoju lub na styku salonu i przedpokoju. Zawsze brakuje wygodnego i do tego ładnego miejsca do odłożenia kluczy czy poczty, która wyjęliśmy ze skrzynki po drodze.

Meble do przedpokoju

Innym przydatnym meblem w przedpokoju jest ławka, na której wygodnie założymy buty, lub odłożymy na chwilę torebkę. Często brakuje takiego wygodnego i do tego jeszcze ładnego „czegoś”, co zorganizuje nam i ułatwi ubranie się przed wyjściem z domu.
Innym pomysłem na wiosenna odmianę przedpokoju niskim kosztem, jest lustro, a pokoju - stolik kawowy. Lustro wprowadza do domu światło i przyciąga wzrok. A zawieszone nad nową konsolą będzie szczególnie cieszyło oko domowego estety. W salonie możemy natomiast wymienić niewygodny stolik kawowy na tak modne ostatnio, a co najważniejsze wygodne dwa mniejsze. Dwa mniejsze stoliki możemy wsuwać jeden pod drugi kiedy nie są potrzebne, lub możemy rozstawić kiedy jest więcej osób. Drobne zmiany wystroju na wiosnę zazwyczaj dobrze robią naszym wnętrzom, a nam poprawiają humor i sprawiają, że znowu chcemy spędzać czas w domu z rodzina albo przyjaciółmi.