Znudzeni białymi, tradycyjnymi grzejnikami, szukamy nowych propozycji i rozwiązań. W nowoczesnych projektach wnętrz mamy coraz więcej ciekawych grzejników do wyboru. Grzejniki w nowoczesnej wersji są w wyszukanych kolorach, wzorach i kształtach. Najnowsze trendy zaskakują pomysłami, nowymi formami grzejników, ich nowy charakter przypomina piękne ozdoby ścienne lub elementy gustownej dekoracji wnętrz.

Zwykłe grzejniki żeberkowe już dawno przeszyły do lamusa. Zwykłe grzejniki nie zdobią, lecz szpecą. A my coraz bardziej zwracamy uwagę na estetykę wnętrz. Dlatego szukamy lepszych rozwiązań grzejników, które oprócz tego, że grzeją, stanowią atrakcyjną dekoracją, której nie chcemy ukrywać, a wręcz przeciwnie z dumą eksponować.

Fantazyjne aranżacje grzejników do wnętrz

Obecnie grzejnik potrafi być niemalże niewidoczny, albo wyeksponowany, użyteczny, bądź dekoracyjny. Pomysłowo wkomponowany grzejnik do przedpokoju służy jako ławka i suszarka do przemoczonych butów, a w łazience odwieczna suszarka-grzejnik, dziś występuje, ale w niestandardowym, lepszym wydaniu.

Obecnie liczy się unikalne i wyjątkowe wzornictwo w samej konstrukcji. Zgodnie z najnowszymi trendami podkreślany jest niepowtarzalny design. Całość konstrukcji grzejników ma łączyć, efekt i funkcjonalność.