Dbaj o zdrowie i mieszkanie: ekologiczne środki do czyszczenia podłóg

 czyste podłogi: Bona środki do czyszczenia

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Free & Simple firmy Bona - bez alergenów!

Będziesz zaskoczony jak wiele zyska mieszkanie po gruntownym sprzątaniu. Oprócz dobrego planu na porządki, potrzebne będą odpowiednie środki. Firma Bona stworzyła środek do czyszczenia podłóg przyjazny alergikom i astmatykom. Dzięki tym preparatom mieszkanie będzie nie tylko lśniło czystością, ale też zadbasz o zdrowie domowników i środowisko.

Sprzątanie może nie jest ekscytującym zajęciem, ale warto dbać o swoje najbliższe otoczenie, tak jak troszczymy się o najbliższych. Czyste i uporządkowane wnętrza wpływają pozytywnie na nasz nastrój, wprowadzają spokój do naszego życia. Pragniesz zmian, zacznij od sprzątania! Wdrożenie dobrego systemu dbania o dom pozwoli ci mieć więcej czasu i przestrzeni. Oprócz dobrych nawyków, takich jak odkładanie zawsze rzeczy na miejsce i przestrzegania planu domowych porządków, musisz wybrać odpowiednie środki do czyszczenia.

Lśniący dom: hipoalergiczne środki do czyszczenia firmy Bona

Używanie chemicznych środków czyszczących może być czynnikiem zwiększającym ryzyko zostania astmatykiem bądź alergikiem. Odpowiedni wybór płynów do czyszczenia i metod sprzątania to pierwszy krok w kierunku zdrowszego środowiska w twoim domu. Dzięki nowemu, hipoalergicznemu produktowi Bona  Free & Simple wyczyścisz podłogi środkiem niezawierającym alergenów. Coraz więcej ludzi na świecie cierpi z powodu astmy i alergii.

Według Światowej Organizacji Zdrowia WHO, to obecnie czwarte w kolejności najpopularniejsze schorzenie, które w ciągu kilkudziesięciu lat awansuje na miejsce trzecie. Dla wielu ludzi oznacza to niedostrzegalny dla innych spadek sprawności. Toksyny i chemikalia obecne w naszych domach mogą przyczyniać się do rozwoju alergii.

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Free & Simple

Wybór odpowiednich środków czystości to prosty sposób na zmniejszenie ryzyka zachorowań na astmę i alergie. Mimo znacznego wzrostu liczby cierpiących z powodu tych dolegliwości, nie ma wielu produktów czyszczących opracowanych dla osób, które cierpią na te schorzenia. Wiele środków do sprzątania produkowanych jest na bazie rozpuszczalników, są też mocno perfumowane. Szwedzka firma Bona przedstawia nowy produkt do czyszczenia podłóg pozbawiony alergenów!

Sprawdź! Produkty firmy Bona Free & Simple: szczegóły na stronie www.bona.com

 Bona środki do czyszczenia podłóg

Na zdjęciu: środki do czyszczenia podłóg firmy Bona. Płyn Free & Simple posiada certyfikat wydany przez Amerykańską Fundację Astmy i Alergii poświadczający jego przyjazność dla astmatyków i alergików. Został też wyróżniony certyfikatem Greenguard GOLD, który mówi, iż jest on rekomendowany do użytkowania w takich placówkach, jak szkoły i ośrodki zdrowia!

  • Zalety środków do czyszczenia Bona

- Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostrzegać, iż ważne jest, aby środki czystości były bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i podłóg. Jesteśmy dumni z naszego nowego środka do czyszczenia podłóg drewnianych Free & Simple. Jest skuteczny, ale też bezpieczny dla rodzin skłonnych do alergii. To ważne, jakich produktów się używa – zwłaszcza, że małe dzieci dużo czasu spędzają na podłodze - mówi Marie Shore, Manager Produktu w Bonie.

Szwedzka firma Bona, obecna na rynku od 1919, to światowy lider innowacji w dziedzinie renowacji i konserwacji podłóg drewnianych. Środek do czyszczenia podłóg Free & Simple nie zawiera alergenów takich jak barwniki i substancje zapachowe. Jest tak samo skuteczny i wydajny, jak wszystkie inne produkty Bony.

Bona Spray Mop: w trosce o komfort  sprzątania i czas

 

Szwedzka marka Bona w swojej ofercie posiada także rewolucyjne urządzenie do szybkiego i wygodnego mycia podłóg. To Bona Spray Mop, dzięki któremu umyjesz, a nawet wypastujesz podłogę bez pochylania się i dźwigania ciężkiego wiadra z wodą. Zapomnij o bólu w kręgosłupie! Mop jest zawsze gotowy do użycia - wystarczy spryskać, przetrzeć i gotowe! Dzięki temu podłogę wyczyścić błyskawicznie i będziesz mogła cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Sprawdź szczegóły: produkty do sprzątania firmy Bona >>>

 Bona sprzątanie podłogi

Czysta podłoga: dom przyjazny dla dzieci ze środkami do sprzątania podłóg szwedzkiej firmy Bona.

 Bona mop do sprzątania

Bona Spray Mop: urządzenie, które zrewolucjonizuje mycie podłóg w domu! Zapomnij o wiadrze z wodą i pochylaniu się. Wystarczy spryskać, przetrzeć i gotowe!

Ocena: 5

POLECANE ARTYKUŁY