Przedpokój jest idealnym miejscem do zaplanowania tam wszelkiego rodzaju szafek i schowków. Przepastne szafy w zabudowie, pomysłowe zagospodarowanie przestrzeni i pomysłowe schowki – tak zazwyczaj prezentują się przedpokoje w polskich mieszkaniach. My idziemy o krok dalej i do członu „przedpokój aranżacja" dodajemy wiele mówiące słówko – „nowoczesna". Zobacz, w jaki sposób pogodzić praktyczną funkcję przedpokoju, z reprezentacyjnym miejscem zapraszającym do wnętrza mieszkania.

Nowoczesny przedpokój aranżacja: MUST HAVE w holu

Nowoczesny przedpokój – brzmi pięknie. Ale czy miejsce, które z reguły przeznaczone jest pod wszelkiego rodzaju zabudowę, zaplanowane jest jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania i wnętrze bogate w pomysłowe schowki, może być jednocześnie i estetyczne i praktyczne? Jak najbardziej! Nowoczesny przedpokój aranżacje to pomysły na rzeczy ładne i praktyczne – w jednym wnętrzu!

SPRAWDŹ: TOP 5, czyli najpopularniejsze rozwiązania w aranżacji przedpokoju

Każdy przedpokój – czy to urządzony w stylu nowoczesnym, czy nieco bardziej klasycznym – musi uwzględniać w aranżacji kilka elementów. Po pierwsze – lustro. Oprócz praktycznej funkcji we wnętrzu, może okazać się ono także bezcennym pomocnikiem aranżacji. W małym i wąskim wnętrzu, pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni i jej rozjaśnienie. Wieszak na odzież wierzchnią to drugi konieczny element w aranżacji przedpokoju. Bogata oferta wieszaków gwarantuje, że każdy z nas wybierze coś, co idealnie wpasuje się w nowoczesną i minimalistyczną aranżację wnętrza. Ostatnim, nieodzownym elementem aranżacji „wizytówki" mieszkania jest szafka na buty, który pozwoli zapanować nad obszerną kolekcją szpilek. Szczęściarzami ci, którzy dysponują większym metrażem przedpokoju. Wówczas, z powodzeniem możemy zaaranżować w nim modną szafę w zabudowie, która pozwoli na efektowne ukrycie wszystkich rzeczy, nadając całości wyjątkowej elegancji.

SPRAWDŹ: Jak urządzić przedpokój? Wybieramy szafę w zabudowie

Nowoczesny przedpokój aranżacja: prostota i minimalizm

Nowoczesny przedpokój to wnętrze dobrze zorganizowane, przejrzyste, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Możliwość zaaranżowania na jego metrażu pomysłowych schowków jest kluczem do udanej aranżacji. W przypadku wnętrza, które ma urzekać klasą i elegancją, warto postawić na funkcjonalny minimalizm i zawsze sprawdzającą się prostotę. Nie oznacza to jednak, że musimy całkowicie rezygnować z „elementów dodatkowych". W przestrzeni nowoczesnego przedpokoju sprawdzi się np. elegancka forma konsoli, na której będziemy mogli odłożyć klucze, czy inny drobiazg. Warto jednak pamiętać o jednym – to skrajny minimalizm i umiar w dekoracji wnętrza zadecyduje o tym, że nasz przedpokój będzie wnętrzem nowoczesnym i praktycznym.

 

SPRAWDŹ: Schowki w przedpokoju: jak pomysłowo zaaranżować miejsce do przechowywania?