Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne i wejściowe? Na co zwrócić uwagę?

Drzwi zewnętrzne mają chronić dom przed włamaniem i pasować do bryły budynku. Powinny też być spójne z aranżacją wnętrza. Jak wybrać drzwi wejściowe, by spełniały te trzy warunki? Drzwi VOX – stworzone zgodnie z najnowszymi trendami, spełniają te trzy warunki, dając komfort użytkowania na lata.

Drzwi wejściowe Vocal marki VOX
Drzwi wejściowe Vocal marki VOX
Drzwi wejściowe Vocal marki VOX
Drzwi wejściowe Vocal marki VOX
Drzwi wejściowe Vocal marki VOX

Dom jest wizytówką naszego stylu i sposobu życia. Dlatego tak ważny jest każdy detal. Z budynkiem w stylu nowoczesnym dobrze komponują się minimalistyczne w formie drzwi i naturalne materiały wykończeniowe: kamień, drewno oraz zadbana zieleń. Dlatego tak wielką wagę przywiązujemy do ich wyboru. Drzwi wejściowe są elementem, który powinien jednocześnie pasować do elewacji, okien oraz do kolorystyki panującej we wnętrzu domu, czyli łączyć wystrój wnętrz z otoczeniem domu. Wybierając drzwi zewnętrzne do domu oczekujemy także, ze zapewnia bezpieczeństwo w domu i będą trwałe.

DRZWI VOCAL marki VOX. Piękno i prestiż

Drzwi zewnętrzne muszą być funkcjonalne, trwałe i gwarantować bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem podczas wyboru drzwi zewnętrznych jest elegancka stylistyka. Takimi cechami  wyróżniają się  drzwi VOCAL marki VOX:

•    Naturalne drewno
Drewniane drzwi są naturalnie piękne. Wierzchnią warstwę wodoodpornej sklejki pokrywa okleina z naturalnego drewna dębowego.

•    Ponadprzeciętna trwałość
Drzwi zewnętrzne VOCAL marki VOX są wyjątkowo trwałe.  Gwarantuje to skrzydło o grubości 78 mm, którego podstawą jest solidna sosnowa rama oraz wodoodporna okładzina zewnętrzna. Taka budowa drzwi, przy zachowaniu walorów estetycznych dębu, daje ochronę termiczną cieplejszej sosny. Wypełnienie drzwi stanowi materiał termoizolacyjny.

•    Zwiększone bezpieczeństwo
Drzwi VOCAL marki VOX zostały wyposażone w skuteczny system antywyważeniowy oraz w dwa niezależne zamki, o wysokim stopniu zabezpieczenia antywłamaniowego, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo domu i daje podstawę do zniżek ubezpieczeniowych.

•    Elegancka stylistyka
Te drzwi wyróżniają się ponadczasową elegancką stylistyką oraz atrakcyjnymi kolorami, wzorami i pakietami szybowymi. Tak więc każdy może wybrać model, który odpowiada mu najbardziej i który umiejętnie podkreśli styl całego domu. Drzwi wejściowe Vocal marki VOX

Fot. materiały prasowe Vox

Drzwi zewnętrzne należy zabezpieczyć przez bezpośrednim oddziaływaniem opadów atmosferycznych i słońca przez wstawianie ich we wnękach lub stosowanie daszku nad drzwiami montowanymi w ścianach prostych. Zadaszenie powinno wystawać poza obrys otwartych drzwi i powodować zacienienie drzwi w południe w okresie letnim. Skorzystanie z autoryzowanych grup montażowych powoduje przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy.

Więcej o drzwiach zewnętrznych i wejściowych VOX: www.vox.pl

 

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Vox

POLECANE ARTYKUŁY